NK 345 Halve Finales, dag 2

Op dag 2 van het NK 345 Halve Finales waren er weer z'n 60 deelnemers actief. Inmiddels hebben al 88 deelnemers een of meer scores neergezet van 26 verschillende scholen.
Omdat in groep 3 steeds een ronde minder wordt gespeeld dan de andere groepen, hebben we de spelers in groep een bonus gegeven van 3 punten. Ook de scores van gisteren zijn daarop aangepast. 
Zo krijgen we een nieuwe tussenstand bij de teams met Anne Frank school uit Leiden die net een puntje meer scoorden dan de Elckerlyc uit Leiderdorp. Bij de Zonnewende-Apeldoorn waren per ongeluk de puntgen van de Zevensprong-Apedoorn ook meegeteld. Dat hebben we nu gecorrigeerd en staat Zonnewende 5e en Zevensprong 15e.

Tussenstand na 2 van de 5 toernooien:

(winst is 3 punten, remise = 2 punten en verlies = 1 punt, beste 5 resultaten vormen het teamresultaat)

Pl School Ptn
1 AnneFrank-Leiden 56
2 Elckerlyc-Leiderdorp 55
3 Joannes-Naaldwijk 52
4 EWMM-Monster 50
5 Zonnewende-Apeldoorn 49
6 Achtbaan-Utrecht 48
7 Klaverblad-Leeuwarden 47
7 Montessori-Oegstgeest 47
9 Hogenkamp-Doetinchem 46
9 LWBeekman-DenBosch 46
11 Kloostertuin-Assen 40
12 Pijlstaart-Utrecht 36
12 Regenboog-Naaldwijk 36
14 Stelberg-Rotterdam 33
15 Zevensprong-Apeldoorn 24
16 Leeuwerik-Leiderdorp 18
16 OnderdeBogen-Utrecht 18
18 Galjoen-DenHoorn 15
18 Korenaar-Helmond 15
20 Antonius-Best 13
20 Driemaster-Voorburg 13
20 Praathuis-Culemborg 13
23 WereldkidzTriangel-Maarssen 11
24 ZeisterVrije-Zeist 10
25 Caecilia-Amersfoort 9
25 Meander-De Meern 9
27 Dichterbij-Doetinchem 5

.

Geplaatst voor de individuele finale op 24 juni:.

Groep 3  
Pl ChessKid School
1 OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden
2 Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn
3 Antoni-B-Vera Antonius-Best
4 SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem
1 Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht
2 Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht
3 Pijlst-U-Kyo Pijlstaart-Utrecht
4 Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn
Groep 4  
1 HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch
2 OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden
3 Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp
1 Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn
2 LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch
Groep 5  
1 Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp
2 Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg
3 Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond
4 tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg
5 Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk
3 Mattie-William Stelberg-Rotterdam

..

Individuele scores per team

Username School 345score
Achtba-U-Guus Achtbaan-Utrecht 13
Achtba-U-Alexi Achtbaan-Utrecht 11
Achtba-U-Timur Achtbaan-Utrecht 11
Achtba-U-Victor Achtbaan-Utrecht 8
Achtba-U-Steven Achtbaan-Utrecht 5
OEW-L-Casper AnneFrank-Leiden 15
OEW-L-Sam AnneFrank-Leiden 13
AnneFr-L-Sybren AnneFrank-Leiden 11
Annefr-L-Martin AnneFrank-Leiden 9
AnneFr-L-Boaz AnneFrank-Leiden 8
Antoni-B-Vera Antonius-Best 13
Caecil-A-Loek Caecilia-Amersfoort 9
Dichte-D-Jop Dichterbij-Doetinchem 5
Driema-V-Chingthang Driemaster-Voorburg 13
Elcker-L-Sabin Elckerlyc-Leiderdorp 15
Elcker-L-Enzo Elckerlyc-Leiderdorp 13
Elcker-L-Asmi Elckerlyc-Leiderdorp 11
Elcker-L-Revathi Elckerlyc-Leiderdorp 9
Elcker-L-Filippo Elckerlyc-Leiderdorp 7
SHTV-D-Lois EWMM-Monster 12
EWMM-M-Jack EWMM-Monster 11
EWMM-M-Jip EWMM-Monster 11
SHTV-D-Sven EWMM-Monster 9
EWMM-M-Elisabeth EWMM-Monster 7
Promot-Z-Abel Galjoen-DenHoorn 15
SVDoet-D-Siem2 Hogenkamp-Doetinchem 13
Hogenk-D-Guus2 Hogenkamp-Doetinchem 9
Hogenk-D-Luca Hogenkamp-Doetinchem 9
Hogenk-D-Kyan Hogenkamp-Doetinchem 8
SVDoet-D-Rowena Hogenkamp-Doetinchem 7
Joannes-N-Bas Joannes-Naaldwijk 11
Joannes-N-Tijn Joannes-Naaldwijk 11
Joanne-N-Dean Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-ThomasvT Joannes-Naaldwijk 10
SamSchaak Joannes-Naaldwijk 10
Joannes-N-Thomas Joannes-Naaldwijk 7
Klaver-L-Ezra Klaverblad-Leeuwarden 10
Klaver-L-Sebastian Klaverblad-Leeuwarden 10
Klaver-L-Siem Klaverblad-Leeuwarden 10
Klaver-L-Ewan Klaverblad-Leeuwarden 9
Klaver-L-Mathilda Klaverblad-Leeuwarden 8
Klaver-L-Ramon Klaverblad-Leeuwarden 8
Klaver-L-Kyan Klaverblad-Leeuwarden 7
Klaver-L-Joel Klaverblad-Leeuwarden 6
Kloost-G-Sven Kloostertuin-Assen 11
Kloost-G-Wart Kloostertuin-Assen 11
Kloost-A-Fabian Kloostertuin-Assen 9
Kloost-G-Jason Kloostertuin-Assen 9
Korena-H-Boyd Korenaar-Helmond 15
Leider-L-Stephan Leeuwerik-Leiderdorp 11
Leider-L-Benjamin Leeuwerik-Leiderdorp 7
HMCCal-R-HD LWBeekman-DenBosch 15
LWBeek-H-Tiago LWBeekman-DenBosch 13
LWBeek-H-Metehan LWBeekman-DenBosch 10
LWBeek-H-Vera LWBeekman-DenBosch 8
DeMe-D-Roos Meander-De Meern 9
Oegstg-O-Artem Montessori-Oegstgeest 11
Oegstg-O-Anna Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Eike Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Felix Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Thijs Montessori-Oegstgeest 9
OEW-L-Mika Montessori-Oegstgeest 9
Oegstg-O-Olivier Montessori-Oegstgeest 7
Oegstg-O-Milou Montessori-Oegstgeest 5
Oegstg-O-Thomas Montessori-Oegstgeest 5
OnderD-U-Adi OnderdeBogen-Utrecht 11
Onderd-U-Ryan OnderdeBogen-Utrecht 7
Pijlst-U-Kyo Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Syd Pijlstaart-Utrecht 13
Pijlst-U-Ot Pijlstaart-Utrecht 10
tPraat-C-Chris Praathuis-Culemborg 13
Regenb-N-Finn2 Regenboog-Naaldwijk 13
Regenb-N-Aaron Regenboog-Naaldwijk 9
Regenb-N-Finn Regenboog-Naaldwijk 9
Regenb-N-Storm Regenboog-Naaldwijk 5
Mattie-William Stelberg-Rotterdam 13
Stelbe-R-Yuhong Stelberg-Rotterdam 11
YW_Lann_Li Stelberg-Rotterdam 9
Triang-M-Anish WereldkidzTriangel-Maarssen 11
Zeister-Z-Melle ZeisterVrije-Zeist 10
Zevens-A-Christoph Zevensprong-Apeldoorn 13
Zevens-A-Chantal Zevensprong-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Dirk Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Jessey Zonnewende-Apeldoorn 11
Zonnew-A-Benjamin Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Jens Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Jill Zonnewende-Apeldoorn 9
Zonnew-A-Xanthe Zonnewende-Apeldoorn 9

Individuele scores per team: