Topscorers KNSB competitie 2018-2019 - na einde competitie

Home / Nieuws / Topscorers KNSB competitie 2018-2019 - na einde competitie
Competitie maandag, 13 mei, 2019

Ook dit seizoen verdienen alle topscorers van alle klassegroepen een exemplaar van het laatste New In Chess Yearbook.

  Naam Team W N KNSB TPR
M Wouter Spoelman Kennemer Combinatie 8 9 2574 2684
1A Jan Werle Groninger Combinatie 8 9 2554 2616
1B Dimitri Reinderman Caissa 9 2571 2674
2A Ivo Maris Assen 9 2359 2470
2B Danny de Ruiter De Waagtoren 7 9 2329 2352
2C Hing Ting Lai JuRo Unirek / De Wijker Toren 8 9 2465 2582
2D Lennert Lenaerts Zuid Limburg 2 7 9 2367 2417
3A Roelof Kroon Spassky's 8 9 2149 2247
3B Alexandr Mityaev Almelo 9 2128 2235
3C Daan Brandenburg Leiderdorp 8 9 2472 2429
3D Jan-Bart Abcouwer ZSC-Saende 7 9 2116 2191
3E Tobias Kabos Almere 1 8 9 2294 2364
3F Kees Nieuwelink HWP Sas van Gent 2 8 9 2200 2252
3G Hotze Tette Hofstra BSV Bennekom 8 9 2219 2381
3H Egbert Clevers De Combinatie 8 9 2262 2459
4A Ewout Clarenburg Groninger Combinatie 3 9 2002 2112
4B Arent Luimes Rokade 8 9 2007 2134
4C Joost Offringa Veenendaal 8 8 2289 2640
4D Jasper Boonstra Zuid-Oost United 9 1894 2160
4E Wilko van der Gracht Aartswoud 9 9 2044 2625
4F Ivo Kok De Pion 2 8 8 2149 2493
4G Hans Klein Sliedrecht 2 8 9 1971 2188
4H Eric Hoogenes Erasmus 9 2007 2080
4I Jeroen van de Put Eindhoven 2 7 7 2076 2674
5A Tjeerd Santema SISSA 2 6 1859 2065
5B Jeroen van Winkoop PSV DoDO/Barneveld 2 6 6 1775 2386
5C Dennis Keetman Heerhugowaard 1 7 2025 2312
5D Erik Steur Volendam 1 6 6 1982 2560
5E David van der Mast Shah Mata 1 7 1974 2267
5F Rick van Loy SVO Oisterwijk 1 6 7 1932 2071
5G Bas Roelen WLC 2 7 1789 2026
6A Fabian de Vries MuConsult Apeldoorn 4 6 1733 1985
6B Ewout Mueller Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC  2 6 1941 2088
6C Kees de Leeuw De Baronie 3 7 7 1572 2170
6D Qian Huang RSR Ivoren Toren 2 6 1526 1808
6E Lucas Schädler Leiderdorp 3 7 1678 1866
6F Pascal Boittin Oud Zuylen Utrecht 4 6 1838 2111
6G Wendy Huang Eindhoven 4 7 1739 1919
6H Frans Deckers De Oude Toren 1 7 7 1608 2104

 

De topscorelijst vierdeklasse en hoger 

Klasse Titel Naam Basisteam W N
4E   Wilko van der Gracht Aartswoud 9 9
4C   Joost Offringa Veenendaal 8 8
4F   Ivo Kok De Pion 2 8 8
3F   Kees Nieuwelink HWP Sas van Gent 2 8 9
4G   Hans Klein Sliedrecht 2 8 9
1A IM Erik Hoeksema Groninger Combinatie 8 9
1A GM Jan Werle Groninger Combinatie 8 9
3C GM Daan Brandenburg Leiderdorp 8 9
3H   Egbert Clevers De Combinatie 8 9
3H   Maurice Swinkels De Combinatie 8 9
3E FM Tobias Kabos Almere 1 8 9
4E   Thom Beeren Botwinnik 8 9
4B   Arent Luimes Rokade 8 9
2C IM Hing Ting Lai JuRo Unirek / De Wijker Toren 8 9

 

Topscores 5e en 6e klasse 

Klasse Naam Basisteam W N
6H Frans Deckers De Oude Toren 1 7 7
6C Kees de Leeuw De Baronie 3 7 7
5C Dennis Keetman Heerhugowaard 1 7
5E David van der Mast Shah Mata 1 7
5G Bas Roelen WLC 2 7
6G Wendy Huang Eindhoven 4 7
5E Evert van den Hooven DSC Delft 5 6 6
6G Koen Antheunis Veldhoven 2 6 6
5D Erik Steur Volendam 1 6 6
6G Joost Duquesnoy Waalwijk 2 5 6
5F Rick van Loy SVO Oisterwijk 1 6 7
6H Lagerwaard, A.F. (Frans) De Oude Toren 1 6 7
6H John ten Ham RDS 1 6 7
Belangrijke links