Topscorers KNSB competitie 2018-2019 - na 13 april 2019

Home / Nieuws / Topscorers KNSB competitie 2018-2019 - na 13 april 2019
dinsdag, 16 april, 2019

Ook dit seizoen verdienen alle topscorers van alle klassegroepen een exemplaar van het laatste New In Chess Yearbook.

De vijfde en zesde klassegroepen hebben op 13 april de laatste ronde gespeeld. Hieronder alle topscorers (als de score gelijk is, wordt de hoogste TPR genomen)

KL Naam Team W N KNSB TPR RaTg
5A Tjeerd Santema SISSA 2 6 1867 2084 1689
5B Jeroen van Winkoop PSV DoDO/Barneveld 2 6 6 1784 2379 1579
5C Dennis Keetman Heerhugowaard 1 7 2005 2281 1862
5D Erik Steur Volendam 1 6 6 1945 2564 1764
5E David van der Mast Shah Mata 1 7 1974 2279 1860
5F Rick van Loy SVO Oisterwijk 1 6 7 1881 2072 1767
5G Bas Roelen WLC 2 7 1749 2042 1623
6A Fabian de Vries MuConsult Apeldoorn 4 6 1729 1985 1590
6B Ewout Mueller Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC  2 6 1950 2088 1692
6C Kees de Leeuw De Baronie 3 7 7 1576 2176 1376
6D Qian Huang RSR Ivoren Toren 2 6 1433 1813 1418
6E Lucas Schädler Leiderdorp 3 7 1621 1862 1636
6F Pascal Boittin Oud Zuylen Utrecht 4 6 1818 2113 1718
6G Wendy Huang Eindhoven 4 7 1679 1915 1496
6H Frans Deckers De Oude Toren 1 7 7 1589 2109 1309

Zij krijgen binnenkort het yearbook thuisgestuurd.

 

In de andere klassen zijn 8 ronden gespeeld, per klassegroep de spelers die binnen 1 punt van de beste score staan.

  Meesterklasse Team W N KNSB TPR RaTg
1. Wouter Spoelman Kennemer Combinatie 7 8 2563 2696 2391
2. Roger Meng Charlois Europoort 6 8 2443 2565 2372
                
  Klasse 1A Team W N KNSB TPR RaTg
1. Jan Werle Groninger Combinatie 7 8 2535 2583 2254
2. Erik Hoeksema Groninger Combinatie 7 8 2359 2479 2150
3. Jan Timman Wageningen 7 2532 2652 2234
4. Nick Maatman Groninger Combinatie 8 2379 2453 2200
5. Sipke Ernst Groninger Combinatie 6 6 2532 3006 2206
6. Jan Breukelman Paul Keres 6 8 2368 2498 2306
7. Hugo ten Hertog Paul Keres 6 8 2488 2460 2267
8. Martijn Monteban Caissa-Eenhoorn 6 8 2286 2441 2249
                
  Klasse 1B Team W N KNSB TPR RaTg
1. Dimitri Reinderman Caissa 8 8 2569 3047 2247
                
  Klasse 2A Team W N KNSB TPR RaTg
1. Ivo Maris Assen 7 8 2348 2525 2196
2. Willy Hendriks Arnhemse Schaakacademie 8 2401 2400 2146
3. Sebas Beumer Arnhemse Schaakacademie 8 2141 2266 2012
4. Jan Balje Groninger Combinatie 2 6 7 2198 2469 2164
5. Rieks Taal Assen 6 8 2090 2268 2076
6. Gerrit Meine Muis SSC 1922 6 8 2139 2255 2063
                
  Klasse 2B Team W N KNSB TPR RaTg
1. Danny de Ruiter De Waagtoren 7 8 2322 2455 2126
2. Frank van Tellingen De Waagtoren 8 2275 2448 2195
3. Johan Booij SOPSWEPS'29 6 7 2224 2439 2134
4. Frank Agter De Waagtoren 6 8 2216 2300 2139
                
  Klasse 2C Team W N KNSB TPR RaTg
1. Hing Ting Lai JuRo Unirek / De Wijker Toren 7 8 2450 2586 2257
2. Fred Slingerland Oegstgeest '80 8 2331 2468 2214
3. John van der Wiel DD 8 2384 2381 2128
4. Henk-Jan Evengroen Messemaker 1847 8 2140 2288 2035
                
  Klasse 2D Team W N KNSB TPR RaTg
1. Lennert Lenaerts Zuid Limburg 2 6 8 2387 2364 2202
2. Job de Lange Dubbelschaak '97 6 8 2221 2339 2146
3. Arne Pols Krimpen aan den IJssel 6 8 2109 2331 2138
4. Mark Timmermans Dordrecht 8 2371 2351 2211
5. Jozef Simenon Zuid Limburg 2 7 2219 2335 2109
6. Diederick Casteleijn Krimpen aan den IJssel 7 2113 2248 2021
7. Alik Tikranian De Pion 5 6 2294 2429 2153
8. Matthias Oomens Rokado 5 8 2177 2262 2171
9. Stefan Colijn De Pion 5 8 2325 2250 2158
10. Wiggert Pols Krimpen aan den IJssel 5 8 2113 2246 2155
11. Fabian Miesen Zuid Limburg 2 5 8 2228 2245 2154
12. Kevin Nguyen Krimpen aan den IJssel 5 8 2158 2239 2148
13. Harold van Dijk Krimpen aan den IJssel 5 8 2237 2230 2139
14. Jan van Mechelen De Pion 5 8 2246 2225 2134
15. Marco van der Linden Rokado 5 7 2035 2161 2000
                
  Klasse 3A Team W N KNSB TPR RaTg
1. Roelof Kroon Spassky's 8 8 2131 2698 1898
                
  Klasse 3B Team W N KNSB TPR RaTg
1. Alexandr Mityaev Almelo 8 2075 2218 1965
2. Kevin Verfuerth Zevenaar 6 8 1963 2138 1946
3. Thomas Verfuerth Zevenaar 6 8 2027 2113 1921
4. Alvin Jutba Almelo 6 8 1973 2017 1824
5. Rudy Bloemhard Voorst 8 2062 2190 2050
6. Ton Ellenbroek SG Max Euwe 2 7 2063 2143 1917
7. Guy Bielderman DSG Pallas 8 2042 2142 2002
8. Edwin Sarink Almelo 8 2002 2115 1975
9. Ferdinand Binnendijk ZSG 8 2160 2088 1948
                
  Klasse 3C Team W N KNSB TPR RaTg
1. Daan Brandenburg Leiderdorp 7 8 2473 2369 2040
2. Piet Peelen Dierenkliniek Zuiderkaag MACh 8 2313 2371 2117
                
  Klasse 3D Team W N KNSB TPR RaTg
1. Jan-Bart Abcouwer ZSC-Saende 8 2099 2245 1991
2. Ben Ahlers Promotie 8 2092 2218 1965
3. Arie Werksma Promotie 6 8 2192 2153 1961
4. Richard Koes Philidor Leiden 2 6 8 1907 2125 1932
5. Dinard van der Laan ASC 6 2272 2409 2014
6. Robert Straver LSG 4 7 2098 2188 1961
7. Pieter Buzing DSC Delft 3 7 2056 2187 1961
8. Eelco Kuipers LSG 4 8 2315 2179 2040
9. Bernard Bannink Promotie 8 2206 2153 2013
10. Danny Overweg Almere 2 8 1969 2141 2001
                
  Klasse 3E Team W N KNSB TPR RaTg
1. Tobias Kabos Almere 1 7 8 2303 2357 2028
2. Jan Maarten van den Boogaart Oud Zuylen Utrecht 2 8 2009 2208 1954
3. Andrzej Pietrow Charlois Europoort 2 8 1980 2187 1934
4. Henk van der Velde Charlois Europoort 2 8 2056 2177 1923
5. Ivo Knottnerus Almere 1 6 7 2065 2310 2005
6. Marco van Straaten Schaakhuis 6 8 1976 2136 1943
                
  Klasse 3F Team W N KNSB TPR RaTg
1. Kees Nieuwelink HWP Sas van Gent 2 8 2194 2334 1895
2. Joey Grochal Goes 7 8 2317 2371 2043
                
  Klasse 3G Team W N KNSB TPR RaTg
1. Rembrandt Bruil BSV Bennekom 8 2138 2268 1849
2. Hotze Tette Hofstra BSV Bennekom 7 8 2211 2323 2018
3. Tjerk Sminia Wageningen 2 8 2088 2264 2011
4. Simon Kronemeijer Paul Keres 3 8 2045 2242 1988
                
  Klasse 3H Team W N KNSB TPR RaTg
1. Egbert Clevers De Combinatie 7 8 2247 2463 2134
2. Maurice Swinkels De Combinatie 7 8 2164 2377 2048
3. Charlie Tang WLC 7 8 2210 2353 2024
4. Bob Jansen De Combinatie 7 8 2204 2345 2016
5. Heiko Kesseler Blerick 7 2118 2371 1952
6. Luuk de Ruijter PION/Mook combinatie 6 8 2201 2330 2137
7. Rob Aarts De Combinatie 6 8 2151 2222 2030
8. Jos Swinkels De Combinatie 6 8 1949 2071 1878
                
  Klasse 4A Team W N KNSB TPR RaTg
1. Tinus Fleur Sneek 2 8 1900 2106 1852
2. Ewout Clarenburg Groninger Combinatie 3 8 2001 2095 1842
3. Govert Pellikaan Groninger Combinatie 3 8 2024 2066 1813
4. Jan Joris Groenewold LOS 6 6 2117 2616 1816
5. Klaas Abma Tjonger Aa Linde 6 8 1799 1995 1802
6. Renske Hania Sneek 2 6 8 1819 1948 1755
7. Floris van Assendelft LOS 6 2360 2186 1791
8. Arjan Dijkstra LOS 6 2200 2116 1721
9. Henk Bosveld Groninger Combinatie 3 7 1984 1981 1754
                
  Klasse 4B Team W N KNSB TPR RaTg
1. Arent Luimes Rokade 8 1958 2198 1760
2. Vincent Vleeming SG Max Euwe 3 8 1872 2044 1791
                
  Klasse 4C Team W N KNSB TPR RaTg
1. Dharma Tjiam Magnus Leidsche Rijn 7 7 2391 2684 1884
2. Joost Offringa Veenendaal 7 7 2289 2654 1854
3. Etienne Goudriaan Veenendaal 7 2327 2277 1859
4. Dennis Breuker UVS 2 8 2025 2097 1844
5. Diderick Holtland UVS 2 8 1871 1918 1664
6. Stefan Bekker Veenendaal 6 6 2307 2718 1918
7. Erik van den Dikkenberg Veenendaal 6 6 2114 2614 1814
8. Gunie du Chatinier Veenendaal 6 8 1931 1965 1772
                
  Klasse 4D Team W N KNSB TPR RaTg
1. Jasper Boonstra Zuid-Oost United 8 1897 2131 1878
2. Pim Jekel Purmerend 2 8 1955 2121 1895
3. Paul van Haastert HWP Zaanstad 8 1948 2102 1849
4. Paul Meijer Purmerend 2 8 1738 1951 1725
5. Ansgar Mohnkern Amsterdam West 2 6 6 2025 2735 1935
6. Hebert Perez Garcia De Waagtoren 2 6 7 2036 2266 1961
7. Selman Ercan Woerden 6 8 2032 2133 1941
8. Jaap de Berg HWP Zaanstad 6 8 1855 2014 1821
9. Daniel Kuijper BSG 3 8 1717 1996 1856
                
  Klasse 4E Team W N KNSB TPR RaTg
1. Wilko van der Gracht Aartswoud 8 8 2020 2628 1828
2. Thom Beeren Botwinnik 8 2139 2403 1965
3. Willem Hensbergen De Amstel 7 8 1993 2214 1886
                
  Klasse 4F Team W N KNSB TPR RaTg
1. Ivo Kok De Pion 2 7 7 2121 2527 1727
2. Joost van Eenennaam ZSC 8 1746 2033 1779
3. Ngo Hin Cheng De Pion 2 8 2025 2021 1767
4. Marcel Huijser De Pion 2 6 6 1899 2444 1644
5. Kees Ooms De Baronie 6 7 1848 1848 1543
                
  Klasse 4G Team W N KNSB TPR RaTg
1. Remco Sprangers Waalwijk 8 2253 2379 1940
2. Hans Klein Sliedrecht 2 7 8 1952 2169 1840
3. Wilbert Schreurs Waalwijk 8 2114 2148 1895
4. Wim Hokken Sliedrecht 2 8 1944 2019 1765
                
  Klasse 4H Team W N KNSB TPR RaTg
1. Jaco Vonk De Giessen en Linge 8 2164 2133 1880
2. Frank van Zutphen Erasmus 8 2002 2096 1870
3. Eric Hoogenes Erasmus 8 1996 2051 1798
4. Peter Torczynski Erasmus 8 1956 2050 1824
5. Leo de Jager Erasmus 8 1835 1961 1708
6. Rens de Vent Voorschoten 2 6 7 2002 2166 1861
7. Roderick van Kempen Voorschoten 2 6 8 2007 2129 1936
8. Dylan Achuthan Promotie 2 6 8 1897 2063 1870
9. Steven de Wilde Spijkenisse 2 6 7 1873 2051 1746
10. Olivier Vrolijk Erasmus 7 1991 2060 1834
11. Arno van Houten Erasmus 7 1872 1937 1711
                
  Klasse 4I Team W N KNSB TPR RaTg
1. Rainer Montignies Venlo 2 8 2204 2180 1927
2. Jeroen van de Put Eindhoven 2 6 6 2050 2681 1881
3. Ololi Alkhazashvili Venlo 2 6 7 2177 2257 1952
4. Roger Hünen Zuid Limburg 5 6 8 1943 2133 1940
5. Marc Kocur Blerick 2 6 7 1841 1981 1676
6. Jochem Berndsen Eindhoven 2 6 1941 2195 1800
7. Marcel van Haren Zuid Limburg 5 8 1936 2145 2006
8. Marc Viering De Vughtse Toren 8 1930 2138 1998
9. Leon de Vries Zuid Limburg 5 7 1888 2014 1788
10. John Heuts Zuid Limburg 5 8 1859 1969 1829
Belangrijke links