KNSB competitie ronde 2 (klasse 5-7 ronde 1)

Home / Nieuws / KNSB competitie ronde 2 (klasse 5-7 ronde 1)
Competitie donderdag, 31 oktober, 2019
Groninger Combinatie met Iozefina Werle en Machteld van Foreest (foto Jan van Os)

Zaterdag 2 november is de tweede ronde KNSB competitie (klassen 5 t/m 7 spelen de eerste ronde).

Volledig programma:

Meesterklasse    
En Passant 1 - HMC Den Bosch 1
Kennemer Combinatie 1 - MuConsult Apeldoorn 1
HWP Sas van Gent 1 - BSG 1
LSG IntelliMagic 1 - Charlois Europoort 1
Caissa 1 - Groninger Combinatie 1
     
Klasse 1A    
Zukertort Amstelveen 1 - Philidor 1847 1
Kennemer Combinatie 2 - Wageningen 1
Paul Keres 1 - Caissa-Eenhoorn 1
SG Max Euwe 1 - HWP Haarlem 1
Vrije ronde - Groninger Combinatie 2
     
Klasse 1B    
Zuid Limburg 1 - De Stukkenjagers 1
DSC Delft 1 - Voorschoten 1
Krimpen aan den IJssel 1 - Vianen/DVP 1
LSG 2 - Venlo 1
Spijkenisse 1 - UVS 1
     
Klasse 2A    
SISSA 1 - Emanuel Lasker 1
Assen 1 - MuConsult Apeldoorn 2
Arnhemse Schaakacademie 1 - Almere 1
MSV 1 - Sneek 1
SSC 1922 1 - ASV 1
     
Klasse 2B    
JuRo Unirek / De Wijker Toren 1 - Oegstgeest '80 1
Purmerend 1 - VAS 2
Paul Keres 2 - Santpoort 1
DSG Pallas 1 - Amersfoort 1
Caissa 2 - De Waagtoren 1
     
Klasse 2C    
Zukertort Amstelveen 2 - Philidor Leiden 1
Rijswijk 1 - VAS 1
HWP Sas van Gent 2 - AAS 1
SOPSWEPS'29 1 - Schaakmat Westland 1
DD 1 - Messemaker 1847 1
     
Klasse 2D    
Zuid Limburg 2 - De Stukkenjagers 2
RSC 't Pionneke 1 - Rokado 1
Krimpen aan den IJssel 2 - Eindhoven 1
De Pion 1 - Dordrecht 1
De Combinatie 1 - Blerick 1
     
Klasse 3A    
Spassky's 1 - Philidor 1847 2
Assen 2 - Haren & Oostermoer 1
ZSG 1 - LOS 1
Qonnected Hardenberg 1 - HSP/Veendam 1
Schaakwoude 1 - Groninger Combinatie 3
     
Klasse 3B    
WSG Winterswijk 2 - Lonneker 1
BSV Bennekom 1 - WSG Winterswijk 1
Staunton 1 - Almelo 1
SG Max Euwe 2 - Zevenaar 1
Rokade 1 - UVS 2
     
Klasse 3C    
En Passant 2 - ZSC-Saende 1
PSV/DoDO 1 - Wageningen 2
Paul Keres 3 - BSG 2
SG Max Euwe 3 - HSG 1
Oud Zuylen Utrecht 1 - Veenendaal 1
     
Klasse 3D    
Autovakmeester Schaap Mach 1 - ZSC-Saende 2
Leiderdorp 1 - Laurierboom-Gambiet 1
Fischer Z 1 - Caissa-Eenhoorn 2
ASC 1 - HWP Haarlem 2
Caissa 3 - De Waagtoren 2
     
Klasse 3E    
RSR Ivoren Toren 1 - Philidor Leiden 2
DSC Delft 2 - Overschie 1
Erasmus 1 - Botwinnik 1
LSG 3 - Promotie 1
DD 2 - Schaakhuis 1
     
Klasse 3F    
Zuid Limburg 4 - De Stukkenjagers 3
DSC Delft 4 - Sliedrecht 2
De Drie Torens 1 - SMB 1
LSG 4 - Charlois Europoort 2
CSV 1 - ASV 2
     
Klasse 3G    
S. Landau 1 - Goes 1
DSC Delft 3 - Sliedrecht 1
HWP Sas van Gent 3 - De Baronie 1
De Pion 2 - Charlois Europoort 3
Bergen op Zoom 1 - Souburg 1
     
Klasse 3H    
Zuid Limburg 3 - HMC Den Bosch 2
Veldhoven 1 - WLC 1
Dubbelschaak '97 1 - Eindhoven 2
PION/Mook combinatie 1 - Venlo 2
HSC Helmond 1 - ASV 3
     
Klasse 4A    
SISSA 2 - ESG Emmen 1
Tjonger Aa Linde 1 - O&O Kampen 1
Staunton 2 - Mid-Fryslân 1
Qonnected Hardenberg 2 - Hoogeveen 1
Schaakwoude 2 - Groninger Combinatie 4
     
Klasse 4B    
ENO 1 - Lonneker 2
Caïssa Elburg 1 - MuConsult Apeldoorn 3
Borne 1 - Almelo 2
Voorst 1 - ZZS! 1
Doetinchem 1 - ASV 4
     
Klasse 4C    
Moira-Domtoren 1 - De Rode Loper 1
PSV DoDO/Barneveld 2 - Wageningen 3
Paul Keres 4 - Almere 2
Zeist 1 - Amersfoort 2
Magnus Leidsche Rijn 1 - Woerden 1
     
Klasse 4D    
Moira-Domtoren Vegtlust Combinatie 2 - Volendam 1
Kennemer Combinatie 3 - HWP Zaanstad 1
BSG 3 - Amsterdam West 2
Bergen 1 - HWP Haarlem 3
De Amstel 1 - Het Spaarne 1
     
Klasse 4E    
JuRo Unirek / De Wijker Toren 2 - De Uil 1
Purmerend 2 - VAS 3
Zuid-Oost United 1 - Amsterdam West 1
Shah Mata 1 - Aartswoud 1
Caissa 4 - De Waagtoren 3
     
Klasse 4F    
S. Landau 2 - Goes 2
Middelburg 1 - SVO Oisterwijk 1
De Zwarte Dame 1 - SHTV 1
ZSC 1 - Scheldeschaak 1
KiNG 1 - Souburg 2
     
Klasse 4G    
Fianchetto 1 - De Stukkenjagers 4
Rijswijk 2 - Voorschoten 2
Krimpen aan den IJssel 3 - SHTV 2
LSG 5 - Promotie 2
Spijkenisse 2 - Messemaker 1847 2
     
Klasse 4H    
EGS 1 - Waalwijk 1
Rivierenland 1 - De Giessen en Linge 1
Arnhemse Schaakacademie 2 - De Baronie 2
De Vughtse Toren 1 - D4 1
KiNG 2 - De Raadsheer 1
     
Klasse 4I    
Zuid Limburg 5 - OSV 1
Het Kasteel 1 - WLC 2
Garde 1 - Maastricht 1
De Juiste Z 1 - ZwartWit Maastricht 1
UVS 3 - Blerick 2
     
Klasse 5A    
Haren & Oostermoer 2 - Philidor 1847 3
Assen 3 - HSC-Stork 1
Tjonger Aa Linde 2 - Sneek 2
SG Max Euwe 4 - Drienerlo 1
     
Klasse 5B    
Zutphen 1 - MuConsult Apeldoorn 4
ASV 5 - Vianen/DVP 2
ZSG 2 - SMB 2
DSG Pallas 2 - Veenendaal 2
     
Klasse 5C    
Moira-Domtoren 3 - De Rode Loper 2
Paul Keres 5 - Almere 3
BSG 4 - Amersfoort 3
Oud Zuylen Utrecht 2 - Lekstroom 1
     
Klasse 5D    
Bakkum 1 - Caissa-Eenhoorn 3
Opening '64 1 - Santpoort 2
Magnus Anna Paulowna Combinatie 2 - Aartswoud 2
Bergen 2 - Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC 2
     
Klasse 5E    
DD 3 - Voorschoten 3
DSC Delft 5 - EsPion 1
Boven IJ 1 - Schaakmat Westland 2
Caissa 5 - LSG 6
     
Klasse 5F    
Schaakhuis 2 - Waalwijk 2
De Kemppion 1 - Botwinnik 2
Erasmus 2 - Dordrecht 2
Bergen op Zoom 2 - De Oude Toren 1
     
Klasse 5G    
HSC Helmond 2 - De Stukkenjagers 5
RDS 1 - Eindhoven 4
't Paardje 1 - DSC Dongen 1
De Pion 3 - De Drie Torens 2
     
Klasse 5H    
HMC Den Bosch 3 - OSV 2
EVS 1 - Eindhoven 3
Dubbelschaak '97 2 - De Kentering 1
PION/Mook combinatie 2 - Blerick 3
     
Klasse 6A    
WSG Winterswijk 3 - Haren & Oostermoer 3
Jeugdschaak Noord Talentteam 1 - Schaakclub Hoogeveen 2
Groninger Combinatie 5 - Groninger Combinatie 6
     
Klasse 6B    
En Passant 3 - Wageningen 4
ASV 6 - Almere 4
Magnus Leidsche Rijn 2 - Lekstroom 2
Oud Zuylen Utrecht 3 - UVS 4
     
Klasse 6C    
ZSC-Saende 3 - VAS 4
Purmerend 3 - Magnus Anna Paulowna Combinatie 3
Leiderdorp 2 - HWP Haarlem 4
LSG 7 - De Waagtoren 4
     
Klasse 6D    
Zukertort Amstelveen 3 - DD 4
Leiderdorp 3 - Overschie 2
Krimpen aan den IJssel 4 - De IJssel 1
Spijkenisse 3 - CSV 2
     
Klasse 6E    
RSR Ivoren Toren 3 - Philidor Leiden 3
HWP Sas van Gent 4 - De Drie Torens 3
De Baronie 3 - RSG 1
De Pion 4 - De Raadsheer 3
     
Klasse 6F    
De Drie Torens 4 - Son en Breugel 1
Dubbelschaak '97 3 - Nuenen 2
De Baronie 4 - HSC Helmond 3
Bergen op Zoom 3 - De Raadsheer 2
     
Klasse 6G    
RSR Ivoren Toren 2 - WLC 3
Veldhoven 2 - Nuenen 1
Garde 2 - De Kentering 2
De Combinatie 2 - De Vughtse Toren 2
     
Klasse 7A    
PCA De Damrakkers 1 - Botwinnik 3
Purmerend 4 - HSG 2
Arnhemse Schaakacademie 3 - Amersfoort 4
Woerden 2 - Veenendaal 3
     
Klasse 7B    
teruggetrokken - De Stukkenjagers 6
EGS 2 - Staunton 1
ODI 1 - DSC Dongen 2
De Combinatie 3 - De Oude Toren 2