Deelnemende verenigingen

Home / Deelnemende verenigingen

Dit is de lijst van deelnemende verenigingen 2019-2020

Aantal Vereniging Clubnr Plaats Klasse
2 Aartswoud 090001 Hoogwoud 4E+5D
1 AAS 110029 Aalsmeer 2C
2 Almelo 030001 Almelo 3B+4B
4 Almere 080003 Almere 2A+4C+5C+6B
4 Amersfoort 060004 Amersfoort 2B+4C+5C+7A
2 Amsterdam West 080038 Amsterdam 4E+4D
3 Arnhemse Schaakacademie 040098 Arnhem 2A+4H+7A
1 ASC 110002 Alphen a/d Rijn 3D
3 Assen 020001 Assen 2A+3A+5A
6 ASV 040004 Arnhem 2A+3F+3H+4B+5B+6B
1 Bakkum 090010 Castricum 5D
2 Bergen 090006 Bergen NH 4D+5D
3 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom 3G+5F+6F
3 Blerick 190038 Venlo 2D+4I+5H
1 Borne 030003 Borne 4B
3 Botwinnik 120002 Zoetermeer 3E+5F+7A
1 Boven IJ 080026 Amsterdam 5E
4 BSG 060008 Bussum M+3C+4D+5C
1 BSV Bennekom 040006 Bennekom 3B
5 Caissa 080009 Amsterdam M+2B+3D+4E+5E
1 Caïssa Elburg 040010 Elburg 4B
3 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn 1A+3D+5D
3 Charlois Europoort 140009 Rotterdam M+3F+3G
2 CSV 140007 Capelle aan den IJssel 3F+6D
1 D4 170022 Oosterhout NB 4H
4 DD 120007 Den Haag 2C+3E+5E+6D
1 De Amstel 080005 Uithoorn 4D
4 De Baronie 170007 Breda 3G+4H+6E+6F
3 De Combinatie 170014 Asten 2D+6G+7B
4 De Drie Torens 170084 Tilburg 3F+5G+6E+6F
1 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg 4H
1 De IJssel 140059 Moordrecht 6D
1 De Juiste Z 190006 Noorbeek 4I
1 De Kemppion 170042 Steensel 5F
2 De Kentering 170043 Rosmalen 5H+6G
2 De Oude Toren 170020 Berkel-Enschot 5F+7B
4 De Pion 170054 Roosendaal 2D+3G+5G+6E
3 De Raadsheer 170057 Zundert 4H+6F+6E
2 De Rode Loper 060059 Utrecht 4C+5C
6 De Stukkenjagers 170066 Tilburg 1B+2D+3F+4G+5G+7B
1 De Uil 090054 Hillegom 4E
2 De Vughtse Toren 170078 Vught 4H+6G
4 De Waagtoren 090034 Alkmaar 2B+3D+4E+6C
1 De Zwarte Dame 160016 Kruiningen 4F
1 Doetinchem 040018 Doetinchem 4B
2 Dordrecht 140010 Dordrecht 2D+5F
1 Drienerlo 030007 Enschede 5A
5 DSC Delft 120010 Delft 1B+3E+3G+3F+5E
2 DSC Dongen 170018 Dongen 5G+7B
2 DSG Pallas 040041 Deventer 2B+5B
3 Dubbelschaak '97 170080 Boxtel 3H+5H+6F
2 EGS 170023 Goirle 4H+7B
4 Eindhoven 170024 Eindhoven 2D+3H+5H+5G
1 Emanuel Lasker 010008 Sint Jacobiparochie 2A
3 En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg M+3C+6B
1 ENO 030011 Nijverdal 4B
2 Erasmus 140014 Rotterdam 3E+5F
1 ESG Emmen 020008 Emmen 4A
1 EsPion 080015 Amsterdam 5E
1 EVS 170028 Valkenswaard 5H
1 Fianchetto 140015 Schiedam 4G
1 Fischer Z 080054 Amsterdam 3D
2 Garde 170030 Soerendonk 4I+6G
2 Goes 160001 Goes 3G+4F
6 Groninger Combinatie 020054 Groningen M+1A+3A+4A+6A+6A
3 Haren & Oostermoer 020012 Haren GN 3A+5A+6A
1 Het Kasteel 040030 Wijchen 4I
2 Het Spaarne 090055 Haarlem 4D+5D
3 HMC Den Bosch 170040 Den Bosch M+3H+5H
2 Hoogeveen 020014 Hoogeveen 4A+6A
3 HSC Helmond 170038 Helmond 3H+5G+6F
1 HSC-Stork 030039 Hengelo OV 5A
2 HSG 060031 Hilversum 3C+7A
1 HSP/Veendam 020015 Hoogezand 3A
4 HWP Haarlem 090023 Haarlem 1A+3D+4D+6C
4 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent M+2C+3G+6E
1 HWP Zaanstad 090062 Zaandijk 4D
1 Jeugdschaak Noord Talentteam 020055 Haren GN 6A
2 JuRo Unirek / De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee 2B+4E
3 Kennemer Combinatie 090071 Haarlem M+1A+4D
2 KiNG 170099 Tilburg 4F+4H
4 Krimpen aan den Ijssel 140022 Krimpen a/d IJssel 1B+2D+4G+6D
1 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam 3D
3 Leiderdorp 110009 Leiderdorp 3D+6C+6D
2 Lekstroom 060080 Nieuwegein 5C+6B
2 Lonneker 030037 Lonneker 3B+4B
1 LOS 020057 Groningen 3A
7 LSG 110011 Leiden M+1B+3E+3F+4G+5E+6C
1 Maastricht 190021 Maastricht 4I
3 Magnus Anna Paulowna Combinatie 090030 Schagen 3D+5D+6C
2 Magnus Leidsche Rijn 060073 Utrecht 4C+6B
2 Messemaker 1847 140026 Gouda 2C+4G
1 Middelburg 160006 Middelburg 4F
1 Mid-Fryslân 010020 Akkrum 4A
3 Moira-Domtoren 060045 Utrecht 4C+4D+5C
1 MSV 040035 Meppel 2A
4 MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn M+2A+4B+5B
2 Nuenen 170047 Nuenen 6G+6F
1 O&O Kampen 040038 Kampen 4A
1 ODI 170048 Uden 7B
1 Oegstgeest '80 110022 Oegstgeest 2B
1 Opening '64 090036 Sint Pancras 5D
2 OSV 170051 Oss 4I+5H
3 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht 3C+5C+6B
2 Overschie 140033 Rotterdam 3E+6D
5 Paul Keres 060052 Utrecht 1A+2B+3C+4C+5C
1 PCA De Damrakkers 060016 Utrecht 7A
3 Philidor 1847 010026 Leeuwarden 1A+3A+5A
3 Philidor Leiden 110012 Leiden 2C+3E+6E
2 PION/Mook combinatie 040042 Groesbeek 3H+5H
2 Promotie 120023 Zoetermeer 3E+4G
2 PSV/DoDO 040086 Putten 3C+4C
4 Purmerend 090041 Purmerend 2B+4E+6C+7A
2 Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg 3A+4A
1 RDS 170049 Sint-Oedenrode 5G
2 Rijswijk 120027 Rijswijk 2C+4G
1 Rivierenland 060053 Meteren 4H
1 Rokade 040045 Lichtenvoorde 3B
1 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland 2D
1 RSC 't Pionneke 190023 Roermond 2D
1 RSG 170073 Roosendaal 6E
3 RSR Ivoren Toren 140040 Rotterdam 3E+6G+6E
2 S. Landau 160005 Axel 3G+4F
2 Santpoort 090044 Velserbroek 2B+5D
2 Schaakhuis 120044 Den Haag 3E+5F
2 Schaakmat Westland 120030 De Lier 2C+5E
2 Schaakwoude 010029 Damwald 3A+4A
1 Scheldeschaak 160010 Terneuzen 4F
4 SG Max Euwe 030010 Enschede 1A+3B+3C+5A
1 Shah Mata 140046 Rotterdam 4E
2 SHTV 120040 Den Haag 4F+4G
2 SISSA 020027 Groningen 2A+4A
2 Sliedrecht 140048 Sliedrecht 3G+3F
2 SMB 040052 Nijmegen 3F+5B
2 Sneek 010030 Sneek 2A+5A
1 Son en Breugel 170062 Son en Breugel 6F
1 SOPSWEPS'29 060056 Hilversum 2C
2 Souburg 160009 Oost-Souburg 3G+4F
1 Spassky's 020032 Groningen 3A
3 Spijkenisse 140051 Spijkenisse 1B+4G+6D
1 SSC 1922 060057 Soest 2A
2 Staunton 020013 Groningen 3B+4A
1 Staunton 170060 Etten-Leur 7B
1 SVO Oisterwijk 170050 Oisterwijk 4F
1 t Paardje 170071 Made 5G
2 Tjonger Aa Linde 010040 Wolvega 4A+5A
4 UVS 040061 Nijmegen 1B+3B+4I+6B
4 VAS 080043 Amsterdam 2C+2B+4E+6C
3 Veenendaal 040064 Veenendaal 3C+5B+7A
2 Veldhoven 170074 Veldhoven 3H+6G
2 Venlo 190028 Venlo 1B+3H
2 Vianen/DVP 170061 Vianen 1B+5B
1 Volendam 090066 Volendam 4D
3 Voorschoten 110018 Voorschoten 1B+4G+5E
1 Voorst 040066 Voorst 4B
2 Waalwijk 170079 Waalwijk 4H+5F
4 Wageningen 040069 Wageningen 1A+3C+4C+6B
3 WLC 170083 Eindhoven 3H+4I+6G
2 Woerden 060067 Woerden 4C+7A
3 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk 3B+3B+6A
1 Zeist 060069 Zeist 4C
1 Zevenaar 040059 Zevenaar 3B
1 ZSC 160015 Zierikzee 4F
3 ZSC-Saende 090042 Zaandam 3C+3D+6C
2 ZSG 040074 Zwolle 3A+5B
5 Zuid Limburg 190046 Klimmen 1B+2D+3H+3F+4I
1 Zuid-Oost United 080055 Amsterdam Zuidoost 4E
3 Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen 1A+2C+6D
1 Zutphen 040072 Zutphen 5B
1 ZwartWit Maastricht 190047 Maastricht 4I
1 ZZS! 040077 Zwolle 4B