Indeling Klasse 1B

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders + opmerkingen/uitspraken / Indeling Klasse 1B

In ronde twee speelde bij Rotterdam aan bord twee een ongrechtigde speler, de uitslag is gewijzigd naar 1-0 R

Ronde 1 - 15 september           Wedstrijdleider
Zukertort Amstelveen Vianen/DVP   -   Klaas Knoester
HWP Haarlem - Oud Zuylen Utrecht   -   Joost Jansen
Rotterdam - Spijkenisse   -   Paul Oudshoorn
Voorschoten - Caissa   -   Erwin Hoogenes
Philidor Leiden - Venlo   -   Jan van den Ende
             
Ronde 2 - 6 oktober           Wedstrijdleider
Venlo - Zukertort Amstelveen   -   Rick Wagemakers
Caissa - Philidor Leiden   -   Frans Peeters
Spijkenisse - Voorschoten   -   Rens ter Veen
Oud Zuylen Utrecht - Rotterdam   -   Rene Westendorp
Vianen/DVP - HWP Haarlem   -   Ton van Roon
             
Ronde 3 - 3 november           Wedstrijdleider
Zukertort Amstelveen - HWP Haarlem   -   Sernin van de Krol
Rotterdam - Vianen/DVP   -   Louis Wulffers
Voorschoten - Oud Zuylen Utrecht   -   Chris de Weert
Philidor Leiden - Spijkenisse   -   Jan van den Ende
Venlo - Caissa   -   René Coenjaerts
             
Ronde 4 - 24 november           Wedstrijdleider
Caissa - Zukertort Amstelveen   -   André Osinga
Spijkenisse - Venlo   -   Arthur Schuering
Oud Zuylen Utrecht - Philidor Leiden   -   Joost Jansen
Vianen/DVP - Voorschoten   -   René Kniest
HWP Haarlem - Rotterdam   -   Aart Strik
             
Ronde 5 - 15 december           Wedstrijdleider
Zukertort Amstelveen - Rotterdam   -   Louis Wulffers
Voorschoten - HWP Haarlem   -   Chris de Weert
Philidor Leiden - Vianen/DVP   -   Rens ter Veen
Venlo - Oud Zuylen Utrecht   -   Jos Pots
Caissa - Spijkenisse   -   Mart Jan Luteijn
             
Ronde 6 - 9 februari           Wedstrijdleider
Spijkenisse - Zukertort Amstelveen   -   Robert Huizer
Oud Zuylen Utrecht - Caissa   -   Hiddo Zuiderweg
Vianen/DVP - Venlo   -   Jos Pots
HWP Haarlem - Philidor Leiden   -   Klaas Knoester
Rotterdam - Voorschoten   -   Rene Westendorp
             
Ronde 7 - 16 maart           Wedstrijdleider
Zukertort Amstelveen - Voorschoten   -   Arthur Schuering
Philidor Leiden - Rotterdam   -   Chris de Weert
Venlo - HWP Haarlem   -   Theo Koolen
Caissa - Vianen/DVP   -   Louis Wulffers
Spijkenisse - Oud Zuylen Utrecht   -   Frans Peeters
             
Ronde 8 - 13 april           Wedstrijdleider
Oud Zuylen Utrecht - Zukertort Amstelveen   -   Frans Peeters
Vianen/DVP - Spijkenisse   -   René Kniest
HWP Haarlem - Caissa   -   Sacha Valster
Rotterdam - Venlo   -   Robert Huizer
Voorschoten - Philidor Leiden   -   Erwin Hoogenes
             
Ronde 9 - 11 mei           Wedstrijdleider
Philidor Leiden - Zukertort Amstelveen   -   Chris de Weert
Venlo - Voorschoten   -   Rick Wagemakers
Caissa - Rotterdam   -   Erwin Hoogenes
Spijkenisse - HWP Haarlem   -   Rene Westendorp
Oud Zuylen Utrecht Vianen/DVP   -   Ad Bruijns