Teams vierde klasse en lager

Home / KNSB-competitie / Teams vierde klasse en lager

Op dit moment, 4 juni 2018, hebben de volgende teams zich ingeschreven voor de vierde klasse en lager. Staat uw team er niet tussen, via dit formulier kunnen teams zich aanmelden.

Voor de vierde klasse was de deadline voor aanmelden 1 juni 2018.

Klasse/gemiddelde rating aantal
4 82
5 17
6 14
7 5
8 0
9 0
2200 1
2000 1
1950 0
1900 3
1850 3
1800 5
1750 3
1700 6
1650 0
1600 2
1550 2
1500 1
1450 0
1400 0
1350 0
1300 0

 

Vereniging Club-id Teamnummer Sterkte
Franeker 10010 1 5
Philidor 1847 10026 2 4
Philidor 1847 10026 3 4
Schaakwoude 10029 2 4
Sneek 10030 2 4
Tjonger Aa Linde 10040 1 4
Tjonger Aa Linde 10040 2 1600
Assen 20001 3 5
ESG Emmen 20008 1 4
Haren 20012 1 4
Haren 20012 2 5
Staunton 20013 2 4
SISSA 20027 4 1700
Groninger Combinatie 20054 3 4
Groninger Combinatie 20054 4 4
LOS 20057 1 2200
Almelo 30001 2 4
Borne 30003 1 4
Drienerlo 30007 1 4
SG Max Euwe 30010 3 4
SG Max Euwe 30010 4 4
ENO 30011 1 4
Hardenberg 30016 2 4
Lonneker 30037 2 4
HSC-Stork 30039 1 1750
ASV 40004 4 4
Doetinchem 40018 1 4
O&O Kampen 40038 1 4
PION/Mook combinatie 40042 2 4
Rokade 40045 1 4
Schaakstad Apeldoorn 40053 3 4
UVS 40061 2 4
UVS 40061 3 5
UVS 40061 4 1550
Veenendaal 40064 1 2100
Wageningen 40069 3 4
ZSG 40074 2 1700
ZZS! 40077 1 1700
PSV DoDO 40086 2 5
Arnhemse Schaakacademie 40098 3 1600
Amersfoort 60004 2 4
Amersfoort 60004 3 1700
BSG 60008 3 4
De Giessen en Linge 60019 1 4
Moira-Domtoren 60045 2 1850
Moira-Domtoren 60045 3 1750
Paul Keres 60052 4 4
De Rode Loper 60059 1 4
De Rode Loper 60059 2 5
Woerden 60067 1 1900
Zeist 60069 1 4
Magnus Leidsche Rijn 60073 1 4
Oud Zuylen Utrecht 60082 3 4
Almere 80003 3 5
De Amstel 80005 1 4
Caissa 80009 4 2000
Caissa 80009 5 1800
Amsterdam west 80038 2 4
VAS 80043 3 1850
Chaturanga en Isolani 80055 1 1800
Aartswoud 90001 1 4
Bergen 90006 1 4
Bergen 90006 2 6
Heerhugowaard 90020 1 5
HWP Haarlem 90023 3 4
De Waagtoren 90034 2 4
De Waagtoren 90034 3 1900
Purmerend 90041 2 4
ZSC-Saende 90042 2 4
Santpoort 90044 2 4
De Uil 90054 1 4
Het Spaarne 90055 1 1900
De Wijker Toren 90061 2 4
HWP Zaanstad 90062 1 4
Volendam 90066 1 5
Kennemer Combinatie 90071 4 4
LSG 110011 5 4
LSG 110011 6 5
Philidor Leiden 110012 3 5
Voorschoten 110018 2 4
Botwinnik 120002 1 4
DD 120007 3 1800
DD 120007 4 1550
Promotie 120023 2 4
Rijswijk 120027 2 1750
Schaakmat Westland 120030 2 4
SHTV 120040 2 4
Schaakhuis 120044 2 1700
Dordrecht 140010 2 1850
Erasmus 140014 1 4
Fianchetto 140015 1 5
Krimpen aan den IJssel 140022 2 1700
RSR Ivoren Toren 140040 2 4
RSR Ivoren Toren 140040 3 1500
Shah Mata 140046 1 1800
Sliedrecht 140048 2 4
Spijkenisse 140051 2 4
Spijkenisse 140051 3 6
Goes 160001 2 4
S. Landau 160005 2 4
Middelburg 160006 1 4
Souburg 160009 2 4
ScheldeSchaak 160010 1 4
ZSC 160015 1 4
De Zwarte Dame 160016 1 4
De Baronie 170007 1 4
De Baronie 170007 2 5
De Baronie 170007 3 6
De Baronie 170007 4 6
Bergen op Zoom 170009 2 4
Bergen op Zoom 170009 3 5
D4 170022 2 6
EGS 170023 1 4
EGS 170023 2 7
Eindhoven 170024 2 4
Garde 170030 1 4
Garde 170030 2 6
HSC Helmond 170038 2 4
HSC Helmond 170038 3 6
OSV 170051 1 4
OSV 170051 2 6
De Pion 170054 2 4
De Pion 170054 3 6
De Pion 170054 4 7
De Raadsheer 170057 1 4
De Raadsheer 170057 2 6
De Raadsheer 170057 3 7
't Paardje 170071 1 5
De Vughtse Toren 170078 1 4
De Vughtse Toren 170078 2 6
Waalwijk 170079 1 4
Waalwijk 170079 2 6
Dubbelschaak '97 170080 2 4
Dubbelschaak '97 170080 3 6
WLC 170083 2 5
WLC 170083 3 6
De Drie Torens 170084 1 4
De Drie Torens 170084 2 5
De Drie Torens 170084 3 7
De Drie Torens 170084 4 7
De juiste Z 190006 1 1800
Maastricht 190021 4 4
Venlo 190028 2 4
Voerendaal 190033 4 4
Blerick 190038 2 4