Definitieve indeling 2018-2019 (klasse 4 en hoger)

Home / KNSB-competitie / Definitieve indeling 2018-2019 (klasse 4 en hoger)

Niet aan alle wensen konden we tegemoet komen. Indien niet gehonoreerd hebben we getracht zo veel mogelijk de gewenste situatie te benaderen.
Op maandag 6 augustus is een uitgebreide toelichting gepubliceerd.

Speeldagen en indelingstabel.

  Meesterklasse Clubnr Plaats P/D
1 Charlois Europoort 140009 Rotterdam P
2 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent P
3 BSG 060008 Bussum  
4 De Stukkenjagers 170066 Tilburg P
5 HMC Den Bosch 170040 Den Bosch  
6 LSG IntelliMagic 110011 Leiden K
7 Kennemer Combinatie 090071 Haarlem  
8 En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg  
9 MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn  
10 Zuid Limburg 190046 Klimmen  
         
  Klasse 1A Clubnr Plaats P/D
1 Philidor 1847 010026 Leeuwarden  
2 Groninger Combinatie 020054 Groningen D
3 UVS 040061 Nijmegen  
4 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn P
5 ASV 040004 Arnhem  
6 Paul Keres 060052 Utrecht  
7 DSC Delft 120010 Delft  
8 Wageningen 040069 Wageningen  
9 Purmerend 090041 Purmerend  
10 SG Max Euwe 030010 Enschede P
         
  Klasse 1B Clubnr Plaats P/D
1 Philidor Leiden 110012 Leiden P
2 Venlo 190028 Venlo  
3 Caissa 080009 Amsterdam  
4 Spijkenisse 140051 Spijkenisse P
5 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht  
6 Vianen/DVP 170061 Vianen P
7 HWP Haarlem 090023 Haarlem  
8 Rotterdam 140043 Rotterdam D
9 Voorschoten 110018 Voorschoten P
10 Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen  
         
  Klasse 2A Clubnr Plaats P/D
1 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk P
2 Groninger Combinatie 2 020054 Groningen  
3 Sneek 010030 Sneek P
4 Emanuel Lasker 010008 Leeuwarden P
5 SSC 1922 060057 Soest  
6 Arnhemse Schaakacademie 040098 Arnhem D
7 Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg  
8 MSV 040035 Meppel  
9 MuConsult Apeldoorn 2 040053 Apeldoorn  
10 Assen 020001 Assen  
         
  Klasse 2B Clubnr Plaats P/D
1 SOPSWEPS'29 060056 Amsterdam  
2 Caissa 2 080009 Amsterdam  
3 BSG 2 060008 Bussum P
4 De Waagtoren 090034 Alkmaar  
5 Amersfoort 060004 Amersfoort  
6 Paul Keres 2 060052 Utrecht P
7 Kennemer Combinatie 2 090071 Haarlem  
8 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam  
9 VAS 080043 Amsterdam  
10 AAS 110029 Aalsmeer D
         
  Klasse 2C Clubnr Plaats P/D
1 Oegstgeest '80 110022 Leiden P
2 Messemaker 1847 140026 Gouda D
3 Landau Axel 1 160005 Axel P
4 Santpoort 090044 Velserbroek  
5 Schaakmat Westland 120030 De Lier  
6 LSG 2 110011 Leiden  
7 DSC Delft 2 120010 Delft P
8 JuRo Unirek / De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee  
9 DD 120007 Den Haag  
10 Zukertort Amstelveen 2 080007 Amstelveen  
         
  Klasse 2D Clubnr Plaats P/D
1 Eindhoven 170024 Eindhoven  
2 RSC 't Pionneke 190023 Roermond P
3 Dordrecht 140010 Dordrecht  
4 De Stukkenjagers 2 170066 Tilburg  
5 Dubbelschaak '97 170080 Boxtel  
6 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland  
7 De Pion 170054 Roosendaal D
8 CSV 140007 Capelle aan den IJssel P
9 Krimpen aan den IJssel 140022 Krimpen a/d IJssel  
10 Zuid Limburg 2 190046 Stein  
         
  Klasse 3A Clubnr Plaats P/D
1 Philidor 1847 2 010026 Leeuwarden P
2 Assen 2 020001 Assen P
3 Mid-Fryslân 010020 Akkrum P
4 SISSA 1 020027 Groningen  
5 Staunton 020013 Groningen  
6 Hoogeveen 020014 Hoogeveen  
7 HSP/Veendam 020015 Hoogezand  
8 Haren & Oostermoer 020012 Haren GN P
9 Schaakwoude 010029 Damwald  
10 Spassky's 020032 Groningen  
         
  Klasse 3B Clubnr Plaats P/D
1 WSG Winterswijk 2 030030 Winterswijk P
2 Zevenaar 040059 Zevenaar  
3 Almelo 030001 Almelo D
4 DSG Pallas 040041 Deventer  
5 ASV 2 040004 Arnhem  
6 Arnhemse Schaakacademie 2 040098 Arnhem  
7 Lonneker 030037 Lonneker D
8 Voorst 040066 Voorst P
9 ZSG 040074 Zwolle  
10 SG Max Euwe 2 030010 Enschede  
         
  Klasse 3C Clubnr Plaats P/D
1 HSG 060031 Hilversum D
2 Amsterdam West 080038 Amsterdam  
3 Caissa 3 080009 Amsterdam  
4 Caissa-Eenhoorn 2 090008 Hoorn  
5 Leiderdorp 110009 Leiderdorp  
6 Fischer Z 080054 Amsterdam  
7 Kennemer Combinatie 3 090071 Haarlem P
8 En Passant 2 060017 Bunschoten-Spakenburg  
9 VAS 2 080043 Amsterdam  
10 Dierenkliniek Zuiderkaag MACh 090030 Schagen P
         
  Klasse 3D Clubnr Plaats P/D
1 Philidor Leiden 2 110012 Leiden P
2 Promotie 120023 Zoetermeer  
3 Caissa 4 080009 Amsterdam  
4 ASC 110002 Alphen a/d Rijn  
5 ZSC-Saende 090042 Zaandam D
6 LSG 4 110011 Leiden  
7 DSC Delft 3 120010 Delft  
8 HWP Haarlem 2 090023 Haarlem  
9 Almere 2 080003 Almere P
10 Rijswijk 120027 Rijswijk  
         
  Klasse 3E Clubnr Plaats P/D
1 Charlois Europoort 2 140009 Rotterdam  
2 Messemaker 1847 2 140026 Gouda  
3 SHTV 120040 Den Haag  
4 DD 2 120007 Den Haag  
5 Oud Zuylen Utrecht 2 060082 Utrecht  
6 LSG 3 110011 Leiden D
7 DSC Delft 4 120010 Delft P
8 RSR Ivoren Toren 1 140040 Rotterdam  
9 Almere 1 080003 Almere  
10 Schaakhuis 120044 Den Haag  
         
  Klasse 3F Clubnr Plaats P/D
1 Charlois Europoort 3 140009 Rotterdam P
2 HWP Sas van Gent 2 160013 Sas van Gent D
3 Goes 160001 Goes  
4 Souburg 160009 Oost-Souburg  
5 D4 170022 Oosterhout NB  
6 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom  
7 Middelburg 1 160006 Middelburg P
8 Sliedrecht 140048 Sliedrecht  
9 Overschie 140033 Rotterdam P
10 HWP Sas van Gent 3 160013 Sas van Gent  
         
  Klasse 3G Clubnr Plaats P/D
1 SMB 040052 Nijmegen  
2 PSV/DoDO 040086 Putten  
3 KTC 040032 Beuningen GLD P
4 De Stukkenjagers 3 170066 Tilburg  
5 HMC Den Bosch 2 170040 Den Bosch D
6 ASV 3 040004 Arnhem  
7 Paul Keres 3 060052 Utrecht  
8 Wageningen 2 040069 Wageningen  
9 Moira-Domtoren 060045 Utrecht P
10 BSV Bennekom 040006 Bennekom  
         
  Klasse 3H Clubnr Plaats P/D
1 De Combinatie 170014 Asten  
2 Zuid Limburg 4 190046 Klimmen P
3 Blerick 190038 Venlo  
4 De Stukkenjagers 4 170066 Tilburg P
5 Veldhoven 170074 Veldhoven P
6 Het Kasteel 040030 Wijchen  
7 PION/Mook combinatie 040042 Groesbeek D
8 HSC Helmond 170038 Helmond  
9 WLC 170083 Eindhoven  
10 Zuid Limburg 3 190046 Klimmen  
         
  Klasse 4A Clubnr Plaats P/D
1 Philidor 1847 3 010026 Leeuwarden  
2 Groninger Combinatie 3 020054 Groningen  
3 Sneek 2 010030 Sneek  
4 ESG Emmen 1 020008 Emmen  
5 Staunton 2 020013 Groningen  
6 Tjonger Aa Linde 1 010040 Wolvega  
7 Hardenberg 2 030016 Hardenberg  
8 LOS 1 020057 Groningen  
9 Schaakwoude 2 010029 Damwald  
10 Groninger Combinatie 4 020054 Groningen  
         
  Klasse 4B Clubnr Plaats P/D
1 Doetinchem 1 040018 Doetinchem  
2 SG Max Euwe 4 030010 Enschede  
3 Almelo 2 030001 Almelo  
4 O&O Kampen 1 040038 Kampen  
5 Rokade 1 040045 Lichtenvoorde  
6 ENO 1 030011 Nijverdal  
7 Lonneker 2 030037 Enschede  
8 Borne 1 030003 Borne  
9 Drienerlo 1 030007 Enschede  
10 SG Max Euwe 3 030010 Enschede  
         
  Klasse 4C Clubnr Plaats P/D
1 Veenendaal 1 040064 Veenendaal  
2 Magnus Leidsche Rijn 1 060073 Utrecht  
3 UVS 2 040061 Nijmegen  
4 Amersfoort 2 060004 Amersfoort  
5 Oud Zuylen Utrecht 3 060082 Utrecht  
6 ASV 4 040004 Arnhem  
7 PION/Mook combinatie 2 040042 Groesbeek  
8 Wageningen 3 040069 Wageningen  
9 Schaakstad Apeldoorn 3 040053 Apeldoorn  
10 Zeist 1 060069 Zeist  
         
  Klasse 4D Clubnr Plaats P/D
1 VAS 3 080043 Amsterdam  
2 Woerden 1 060067 Woerden  
3 Amsterdam West 2 080038 Amsterdam  
4 De Waagtoren 2 090034 Alkmaar  
5 ZSC-Saende 2 090042 Zaandam  
6 HWP Zaanstad 1 090062 Zaandijk  
7 HWP Haarlem 3 090023 Haarlem  
8 BSG 3 060008 Bussum  
9 Purmerend 2 090041 Purmerend  
10 Chaturanga en Isolani 1 080055 Amsterdam Zuidoost  
         
  Klasse 4E Clubnr Plaats P/D
1 Aartswoud 1 090001 Hoogwoud  
2 Het Spaarne 1 090055 Haarlem  
3 Botwinnik 1 120002 Zoetermeer  
4 De Waagtoren 3 090034 Alkmaar  
5 De Amstel 1 080005 Uithoorn  
6 Santpoort 2 090044 Velserbroek  
7 Kennemer Combinatie 4 090071 Haarlem  
8 De Wijker Toren 2 090061 Beverwijk  
9 De Uil 1 090054 Hillegom  
10 Bergen 1 090006 Bergen NH  
         
  Klasse 4F Clubnr Plaats P/D
1 De Raadsheer 1 170057 Zundert  
2 De Baronie 1 170007 Breda  
3 S. Landau 2 160005 Axel  
4 Goes 2 160001 Goes  
5 Souburg 2 160009 Oost-Souburg  
6 Bergen op Zoom 2 170009 Bergen op Zoom  
7 De Pion 2 170054 Roosendaal  
8 De Zwarte Dame 1 160016 Kruiningen  
9 ZSC 1 160015 Zierikzee  
10 ScheldeSchaak 1 160010 Terneuzen  
         
  Klasse 4G Clubnr Plaats P/D
1 Krimpen aan den IJssel 2 140022 Krimpen aan den IJssel  
2 De Drie Torens 1 170084 Tilburg  
3 Dordrecht 2 140010 Dordrecht  
4 Waalwijk 1 170079 Waalwijk  
5 OSV 1 170051 Oss  
6 Paul Keres 4 060052 Utrecht  
7 EGS 1 170023 Goirle  
8 Sliedrecht 2 140048 Sliedrecht  
9 Moira-Domtoren 2 060045 Utrecht  
10 De Rode Loper 1 060059 Utrecht  
         
  Klasse 4H Clubnr Plaats P/D
1 Voorschoten 2 110018 Voorschoten  
2 Promotie 2 120023 Zoetermeer  
3 SHTV 2 120040 Den Haag  
4 Spijkenisse 2 140051 Spijkenisse  
5 Schaakmat Westland 2 120030 Naaldwijk  
6 LSG 5 110011 Leiden  
7 Erasmus 1 140014 Rotterdam  
8 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg  
9 DD 3 120007 Den Haag  
10 Rijswijk 2 120027 Rijswijk  
         
  Klasse 4I Clubnr Plaats P/D
1 Eindhoven 2 170024 Eindhoven  
2 Venlo 2 190028 Venlo  
3 Blerick 2 190038 Venlo  
4 Maastricht 190021 Maastricht  
5 Dubbelschaak '97 2 170080 Boxtel  
6 De Vughtse Toren 1 170078 Vught  
7 De juiste Z 1 190006 Noorbeek  
8 HSC Helmond 2 170038 Helmond  
9 Garde 1 170030 Soerendonk  
10 Zuid Limburg 5 190046 Klimmen