Deelnemende verenigingen

Home / KNSB-competitie / Deelnemende verenigingen

Dit is de lijst deelnemende verenigingen 2018-2019, vierde klasse en hoger.

Aantal Vereniging Clubnr Plaats Klasse
1 Emanuel Lasker 010008 Leeuwarden 2A
1 Mid-Fryslân 010020 Akkrum 3A
3 Philidor 1847 010026 Leeuwarden 1A+3A+4A
2 Schaakwoude 010029 Damwald 3A+4A
2 Sneek 010030 Sneek 2A+4A
1 Tjonger Aa Linde 010040 Wolvega 4A
2 Assen 020001 Assen 2A+3A
1 ESG Emmen 020008 Emmen 4A
1 Haren & Oostermoer 020012 Haren GN 3A
2 Staunton 020013 Groningen 3A+4A
1 Hoogeveen 020014 Hoogeveen 3A
1 HSP/Veendam 020015 Hoogezand 3A
1 SISSA 020027 Groningen 3A
1 Spassky's 020032 Groningen 3A
4 Groninger Combinatie 020054 Groningen 1A+2A+4A+4A
1 LOS 020057 Groningen 4A
2 Almelo 030001 Almelo 3B+4B
1 Borne 030003 Borne 4B
1 Drienerlo 030007 Enschede 4B
4 SG Max Euwe 030010 Enschede 1A+3B+4B+4B
1 ENO 030011 Nijverdal 4B
2 Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg 2A+4A
2 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk 2A+3B
2 Lonneker 030037 Lonneker 3B+4B
4 ASV 040004 Arnhem 1A+3B+3G+4C
1 BSV Bennekom 040006 Bennekom 3G
1 Doetinchem 040018 Doetinchem 4B
1 Het Kasteel 040030 Wijchen 3H
1 Koningswaal 040032 Beuningen GLD 3G
1 MSV 040035 Meppel 2A
1 O&O Kampen 040038 Kampen 4B
1 DSG Pallas 040041 Deventer 3B
2 PION/Mook combinatie 040042 Groesbeek 3H+4C
1 Rokade 040045 Lichtenvoorde 4B
1 SMB 040052 Nijmegen 3G
3 MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn M+2A+4C
1 Zevenaar 040059 Zevenaar 3B
2 UVS 040061 Nijmegen 1A+4C
1 Veenendaal 040064 Veenendaal 4C
1 Voorst 040066 Voorst 3B
3 Wageningen 040069 Wageningen 1A+3G+4C
1 ZSG 040074 Zwolle 3B
1 PSV/DoDO 040086 Putten 3G
2 Arnhemse Schaakacademie 040098 Arnhem 2A+3B
2 Amersfoort 060004 Amersfoort 2B+4C
3 BSG 060008 Bussum M+2B+4D
2 En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg M+3C
1 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg 4H
1 HSG 060031 Hilversum 3C
2 Moira-Domtoren 060045 Utrecht 3G+4G
4 Paul Keres 060052 Utrecht 1A+2B+3G+4G
1 SOPSWEPS'29 060056 Amsterdam 2B
1 SSC 1922 060057 Soest 2A
1 De Rode Loper 060059 Utrecht 4G
1 Woerden 060067 Woerden 4D
1 Zeist 060069 Zeist 4C
1 Magnus Leidsche Rijn 060073 Utrecht 4C
3 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht 1B+3E+4C
2 Almere 080003 Almere 3E+3D
1 De Amstel 080005 Uithoorn 4E
2 Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen 1B+2C
4 Caissa 080009 Amsterdam 1B+2B+3C+3D
1 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam 2B
2 Amsterdam West 080038 Amsterdam 3C+4D
3 VAS 080043 Amsterdam 2B+3C+4D
1 Fischer Z 080054 Amsterdam 3C
1 Chaturanga en Isolani 080055 Amsterdam Zuidoost 4D
1 Aartswoud 090001 Hoogwoud 4E
1 Bergen 090006 Bergen NH 4E
2 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn 1A+3C
3 HWP Haarlem 090023 Haarlem 1B+3D+4D
1 Dierenkliniek Zuiderkaag MACh 090030 Schagen 3C
3 De Waagtoren 090034 Alkmaar 2B+4D+4E
2 Purmerend 090041 Purmerend 1A+4D
2 ZSC-Saende 090042 Zaandam 3D+4D
2 Santpoort 090044 Velserbroek 2C+4E
1 De Uil 090054 Hillegom 4E
1 Het Spaarne 090055 Haarlem 4E
2 JuRo Unirek / De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee 2C+4E
1 HWP Zaanstad 090062 Zaandijk 4D
4 Kennemer Combinatie 090071 Haarlem M+2B+3C+4E
1 ASC 110002 Alphen a/d Rijn 3D
1 Leiderdorp 110009 Leiderdorp 3C
5 LSG 110011 Leiden M+2C+3E+3D+4H
2 Philidor Leiden 110012 Leiden 1B+3D
2 Voorschoten 110018 Voorschoten 1B+4H
1 Oegstgeest '80 110022 Leiden 2C
1 AAS 110029 Aalsmeer 2B
1 Botwinnik 120002 Zoetermeer 4E
3 DD 120007 Den Haag 2C+3E+4H
4 DSC Delft 120010 Delft 1A+2C+3D+3E
2 Promotie 120023 Zoetermeer 3D+4H
2 Rijswijk 120027 Rijswijk 3D+4H
2 Schaakmat Westland 120030 De Lier 2C+4H
2 SHTV 120040 Den Haag 3E+4H
2 Schaakhuis 120044 Den Haag 3E+4G
1 CSV 140007 Capelle aan den IJssel 2D
3 Charlois Europoort 140009 Rotterdam M+3E+3F
2 Dordrecht 140010 Dordrecht 2D+4G
1 Erasmus 140014 Rotterdam 4H
1 Krimpen aan den IJssel 140022 Krimpen a/d IJssel 2D
2 Messemaker 1847 140026 Gouda 2C+3E
1 Overschie 140033 Rotterdam 3F
1 RSR Ivoren Toren 140040 Rotterdam 3E
1 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland 2D
1 Rotterdam 140043 Rotterdam 1B
2 Sliedrecht 140048 Sliedrecht 3F+4G
2 Spijkenisse 140051 Spijkenisse 1B+4H
2 Goes 160001 Goes 3F+4F
2 Landau Axel 160005 Axel 2C+4F
1 Middelburg 160006 Middelburg 3F
2 Souburg 160009 Oost-Souburg 3F+4F
1 ScheldeSchaak 160010 Terneuzen 4F
3 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent M+3F+3F
1 ZSC 160015 Zierikzee 4F
1 De Zwarte Dame 160016 Kruiningen 4F
1 De Baronie 170007 Breda 4F
2 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom 3F+4F
1 De Combinatie 170014 Asten 3H
1 D4 170022 Oosterhout NB 3F
1 EGS 170023 Goirle 4G
2 Eindhoven 170024 Eindhoven 2D+4I
1 Garde 170030 Soerendonk 4I
2 HSC Helmond 170038 Helmond 3H+4I
2 HMC Den Bosch 170040 Den Bosch M+3G
1 OSV 170051 Oss 4G
2 De Pion 170054 Roosendaal 2D+4F
1 De Raadsheer 170057 Zundert 4F
1 Vianen/DVP 170061 Vianen 1B
4 De Stukkenjagers 170066 Tilburg M+2D+3G+3H
1 Veldhoven 170074 Veldhoven 3H
1 De Vughtse Toren 170078 Vught 4I
1 Waalwijk 170079 Waalwijk 4G
2 Dubbelschaak '97 170080 Boxtel 2D+4I
1 WLC 170083 Eindhoven 3H
1 De Drie Torens 170084 Tilburg 4G
1 De Juiste Z 190006 Noorbeek 4I
1 Maastricht 190021 Maastricht 4I
1 RSC 't Pionneke 190023 Roermond 2D
2 Venlo 190028 Venlo 1B+4I
2 Blerick 190038 Venlo 3H+4I
5 Zuid Limburg 190046 Klimmen M+2D+3H+3H+4I