Promotie en degradatie

Home / Competitie / Promotie en degradatie
Meesterklasse de laatste twee teams degraderen naar de 1e klasse;
1e klasse de kampioenen promoveren naar de Meesterklasse, de laatste twee degraderen naar de 2e klasse;
2e klasse de kampioenen promoveren naar de 1e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 3e klasse;
3e klasse de kampioenen promoveren naar de 2e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 4e klasse;
4e klasse de kampioenen en de beste 7 tweede plaatsen promoveren naar de 3e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 5e klasse;
5e klasse de kampioenen promoveren naar de 4e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 6e klasse (in poules van 7 alleen de laatste);
6e klasse de kampioenen promoveren naar de 5e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 7e klasse (indien volgend seizoen aanwezig).

 

Meesterklasse

LSG IntelliMagic is kampioen

Zuid Limburg en De Stukkenjagers zijn gedegradeerd

 

Klasse 1A

Groninger Combinatie is kampioen

ASV en Purmerend zijn gedegradeerd

 

Klasse 1B

Caissa is kampioen

Philidor Leiden en Rotterdam zijn gedegradeerd

 

Klasse 2A

Groninger Combinatie 2 is kampioen

WSG Winterswijk en Qonnected Hardenberg zijn gedegradeerd

 

Klasse 2B

Kennemer Combinatie 2 is kampioen

BSG 2 en Laurierboom-Gambiet zijn gedegradeerd

 

Klasse 2C

LSG 2 is kampioen

DSC Delft 2 en S. Landau zijn gedegradeerd

 

Klasse 2D

Krimpen aan den IJssel is kampioen

Dubbelschaak '97 en CSV zijn gedegradeerd

 

Klasse 3A

SISSA is kampioen

Hoogeveen en Mid-Fryslân zijn gedegradeerd

 

Klasse 3B

DSG Pallas is kampioen

Voorst en Arnhemse Schaakacademie 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 3C

VAS 2 is kampioen

Kennemer Combinatie 3 en Amsterdam West zijn gedegradeerd

 

Klasse 3D

Rijswijk is kampioen

Caissa 4 en Almere 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 3E

Almere 1 is kampioen

SHTV en Messemaker 1847 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 3F

HWP Sas van Gent 2 is kampioen

D4 en Middelburg zijn gedegradeerd

 

Klasse 3G

De Stukkenjagers 3 is kampioen

Koningswaal Tornado Combinatie en Moira-Domtoren zijn gedegradeerd

 

Klasse 3H

De Combinatie is kampioen

Het Kasteel en De Stukkenjagers 4 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4A

LOS is kampioen

Groninger Combinatie 3 is gepromoveerd

Sneek 2 en Philidor 1847 3 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4B

SG Max Euwe 3 is kampioen

Rokade is gepromoveerd

SG Max Euwe 4 en Drienerlo zijn gedegradeerd

 

Klasse 4C

Veenendaal is kampioen

UVS 2 is gepromoveerd

PION/Mook combinatie 2 en Oud Zuylen Utrecht 3 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4D

ZSC-Saende 2 is kampioen

De Waagtoren 2 is gepromoveerd

BSG 3 en VAS 3 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4E

Botwinnik is kampioen

Santpoort 2 en Kennemer Combinatie 4 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4F

De Pion 2 is kampioen

De Baronie is gepromoveerd

ScheldeSchaak en Bergen op Zoom 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4G

De Drie Torens is kampioen

Sliedrecht 2 is gepromoveerd

Dordrecht 2 en Paul Keres 4 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4H

Erasmus is kampioen

DD 3 en Schaakmat Westland 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 4I

Eindhoven 2 is kampioen

Venlo 2 is gepromoveerd

HSC Helmond 2 en Dubbelschaak '97 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 5A

SISSA 2 is kampioen

Groninger Combinatie 5 is gedegradeerd

 

Klasse 5B

PSV DoDO/Barneveld 2 is kampioen

WSG Winterswijk 3 is gedegradeerd

 

Klasse 5C

Bergen 2 is kampioen

Magnus Anna Paulowna Combinatie 2 en Almere 4 zijn gedegradeerd

 

Klasse 5D

Volendam 1 is kampioen

Philidor Leiden 3 en De Rode Loper 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 5E

Shah Mata 1 is kampioen

ZZ Combinatie 1 en Onesimus 1 zijn gedegradeerd

 

Klasse 5F

SVO Oisterwijk 1 is kampioen

HWP Sas van Gent 4 en Bergen op Zoom 3 zijn gedegradeerd

 

Klasse 5G

WLC 2 is kampioen

Nuenen 1 en De Combinatie 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 6A

MuConsult Apeldoorn 4 is kampioen

ODI 1 (-2) en Arnhemse Schaakacademie 3 zijn gedegradeerd

 

Klasse 6B

Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC  2 is kampioen

Purmerend 4 is gedegradeerd

 

Klasse 6C

OSV 2 is kampioen

De Oude Toren 2 en DSC Dongen 2 zijn gedegradeerd

 

Klasse 6D

Botwinnik 2 is kampioen

LSG 7 is gedegradeerd

 

Klasse 6E

De Pion 3 is kampioen

De Baronie 4 en Staunton 1 zijn gedegradeerd

 

Klasse 6F

Waalwijk 2 is kampioen

SVO Oisterwijk 2 (-2) en OSV 3 (-2) zijn gedegradeerd

 

Klasse 6G

Eindhoven 4 is kampioen

De Combinatie 3 en HMC Den Bosch 4 (-2) zijn gedegradeerd

 

Klasse 6H

RDS 1 is kampioen

EGS 2 en De Stukkenjagers 6 zijn gedegradeerd