Promotie en degradatie

Home / Competitie / Promotie en degradatie
Meesterklasse de laatste twee teams degraderen naar de 1e klasse;
1e klasse de kampioenen promoveren naar de Meesterklasse, de laatste twee degraderen naar de 2e klasse;
2e klasse de kampioenen promoveren naar de 1e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 3e klasse;
3e klasse de kampioenen promoveren naar de 2e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 4e klasse;
4e klasse de kampioenen en de beste 7 tweede plaatsen promoveren naar de 3e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 5e klasse;
5e klasse de kampioenen promoveren naar de 4e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 6e klasse (in poules van 7 alleen de laatste);
6e klasse de kampioenen promoveren naar de 5e klasse, de laatste 2 degraderen naar de 7e klasse (indien volgend seizoen aanwezig).

 

Na ronde 8 in de  vierde klasse en hoger en de laatste ronde in de vijfde en zesde klasse zijn de volgende kampioenen en degradanten bekend:

Meesterklasse
LSG IntelliMagic is kampioen
De Stukkenjagers is gedegradeerd

Klasse 1A

Klasse 1B
Rotterdam is gedegradeerd

Klasse 2A
Qonnected Hardenberg is gedegradeerd

Klasse 2B
Laurierboom-Gambiet is gedegradeerd

Klasse 2C
S. Landau is gedegradeerd

Klasse 2D
CSV is gedegradeerd

Klasse 3A
Mid-Fryslân is gedegradeerd

Klasse 3B
Arnhemse Schaakacademie 2 is gedegradeerd

Klasse 3C

Klasse 3D
Almere 2 is gedegradeerd

Klasse 3E
Almere 1 is kampioen
Messemaker 1847 2 is gedegradeerd

Klasse 3F
Middelburg is gedegradeerd

Klasse 3G

Klasse 3H
De Stukkenjagers 4 is gedegradeerd

Klasse 4A
LOS en Groninger Combinatie 3 zijn  gepromoveerd
Philidor 1847 3 is gedegradeerd

Klasse 4B
Drienerlo is gedegradeerd

Klasse 4C
Veenendaal is kampioen

Klasse 4D
ZSC-Saende 2 is kampioen
VAS 3 is gedegradeerd

Klasse 4E
Botwinnik is kampioen

Klasse 4F
De Pion 2 is kampioen
Bergen op Zoom 2 is gedegradeerd

Klasse 4G

Klasse 4H
Erasmus is kampioen
DD 3 en Schaakmat Westland 2 zijn gedegradeerd

Klasse 4I
Dubbelschaak '97 2 is gedegradeerd

Klasse 5A
SISSA 2 is kampioen
Groninger Combinatie 5 is gedegradeerd

Klasse 5B
PSV DoDO/Barneveld 2 is kampioen
WSG Winterswijk 3 is gedegradeerd

Klasse 5C
Bergen 2 is kampioen
Magnus Anna Paulowna Combinatie 2 en Almere 4 zijn gedegradeerd

Klasse 5D
Volendam 1 is kampioen
Philidor Leiden 3 en De Rode Loper 2 zijn gedegradeerd

Klasse 5E
Shah Mata 1 is kampioen
ZZ Combinatie 1 en Onesimus 1 zijn gedegradeerd

Klasse 5F
SVO Oisterwijk 1 is kampioen
HWP Sas van Gent 4 en Bergen op Zoom 3 zijn gedegradeerd

Klasse 5G
WLC 2 is kampioen
Nuenen 1 en De Combinatie 2 zijn gedegradeerd

Klasse 6A
MuConsult Apeldoorn 4 is kampioen
Amersfoort 3 en Arnhemse Schaakacademie 3 zijn gedegradeerd
ASV 5 handhaaft zich op basis van de eerste zeven borden uit de onderlinge wedstrijd tegen Amersfoort 3.

De degradanten kunnen nog wijzigen, de competitieleider buigt zich over een speler van ODI 1 die geen twee keer meegespeeld heeft. 

Klasse 6B
Combiteam Het Spaarne / Heemsteedse SC  2 is kampioen
Purmerend 4 is gedegradeerd

Klasse 6C
OSV 2 is kampioen
De Oude Toren 2 en DSC Dongen 2 zijn gedegradeerd

Klasse 6D
Botwinnik 2 is kampioen
LSG 7 is gedegradeerd

Klasse 6E
RSG 1 is kampioen
De Baronie 4 en Staunton 1 zijn gedegradeerd
De competitieleider buigt zich nog over een speler van RSG 1 die geen twee keer meegespeeld heeft. 

Klasse 6F
Waalwijk 2 is kampioen
SVO Oisterwijk 2 en OSV 3 zijn gedegradeerd

Klasse 6G
Eindhoven 4 is kampioen
HMC Den Bosch 4 en De Combinatie 3 zijn gedegradeerd

Klasse 6H
RDS 1 is kampioen
EGS 2 en De Stukkenjagers 6 zijn gedegradeerd