Deelnemende teams 2019

Home / Competitie / Deelnemende teams 2019

Laatste wijziging 7 augustus:
Zie voor de opstellingen 2019.

no Categorie Teamnaam Beves Spelers opgave
1 Meesterklasse A Talententeam JSN A1 ja ja
2 Meesterklasse A ASV A1 ja ja
3 Meesterklasse A Arnhemse Schaakacademie A1 ja ja
4 Meesterklasse A Almere A1 ja ja
5 Meesterklasse A VAS A1 ja ja
6 Meesterklasse A De Waagtoren A1 ja ja
7 Meesterklasse A KC Chesscool A1 ja ja
8 Meesterklasse A Leiderdorp A1 ja ja
9 Meesterklasse A De Stormpionnen A1 ja ja
10 Meesterklasse A Sliedrecht A1 ja ja
11 Meesterklasse A Spijkenisse A1 ja ja
12 Meesterklasse A Klim-Op A1 ja ja
13 Meesterklasse A De Stukkenjagers A1 ja ja
14 Meesterklasse A De Stukkenjagers A2 ja ja
1 Promotieklasse A Talententeam JSN A2 ja ja
2 Promotieklasse A Arnhemse Schaakacademie A2 ja ja
3 Promotieklasse A Hoogland A1 ja ja
4 Promotieklasse A Vegtlust A1 ja ja
5 Promotieklasse A Magnus Leidsche Rijn A1 ja ja
6 Promotieklasse A VAS A2 ja ja
7 Promotieklasse A KC Chesscool A2 uitstel  
8 Promotieklasse A Leiderdorp A2 ja ja
9 Promotieklasse A Botwinnik A1 ja ja
10 Promotieklasse A Charlois Europoort / De Pion A1 ja ja
11 Promotieklasse A Messemaker A1 ja ja
12 Promotieklasse A RSR Ivoren Toren A1 ja ja
13 Promotieklasse A RSR Ivoren Toren A2 ja ja
14 Promotieklasse A Spijkenisse A2 ja ja
1 Meesterklasse C Assen C1 ja ja
2 Meesterklasse C Minerva C1 ja ja
3 Meesterklasse C MSC C1 ja ja
4 Meesterklasse C Zutphen C1 ja ja
5 Meesterklasse C De Cirkel C1 ja ja
7 Meesterklasse C Magnus Leidsche Rijn C1 ja ja
8 Meesterklasse C Almere C1 ja ja
9 Meesterklasse C Almere C2 ja ja
10 Meesterklasse C VAS C1 ja ja
11 Meesterklasse C Caïssa-Eenhoorn C1 ja ja
12 Meesterklasse C KC Chesscool C1 ja ja
13 Meesterklasse C Leiderdorp C1 ja ja
14 Meesterklasse C Voorschoten C1 ja ja
15 Meesterklasse C Botwinnik C1 ja ja
16 Meesterklasse C Klim-Op C1 ja ja
17 Meesterklasse C Klim-Op C2 ja ja
18 Meesterklasse C RSR Ivoren Toren C1 ja ja
19 Meesterklasse C Landau Axel C1 ja  
20 Meesterklasse C De Pion C1 ja ja
21 Meesterklasse C WLC C1 ja ja
1 Meesterklasse D Haren D1 ja ja
2 Meesterklasse D Matadoren D1 ja ja
3 Meesterklasse D Minerva D1 ja ja
4 Meesterklasse D Arnhemse Schaakacademie D1 ja ja
5 Meesterklasse D SMB D1 ja ja
6 Meesterklasse D SMB D2 ja ja
7 Meesterklasse D Magnus Leidsche Rijn D1 ja ja
8 Meesterklasse D Magnus Leidsche Rijn D2 ja ja
9 Meesterklasse D Magnus Leidsche Rijn D3 ja ja
10 Meesterklasse D Almere D1 ja ja
11 Meesterklasse D Almere D2 ja ja
12 Meesterklasse D VAS D1 ja ja
13 Meesterklasse D VAS D2 ja ja
14 Meesterklasse D Zukertort D1 ja ja
15 Meesterklasse D HWP Haarlem D1 ja ja
16 Meesterklasse D KC Chesscool D1 ja ja
17 Meesterklasse D Leiderdorp D1 ja ja
18 Meesterklasse D Voorschoten D1 ja ja
19 Meesterklasse D Schaakmat-Westland D1 ja ja
20 Meesterklasse D Messemaker D1 ja ja
21 Meesterklasse D Klim-Op D1 ja ja
22 Meesterklasse D Klim-Op D2 ja ja
23 Meesterklasse D RSR Ivoren Toren D1 ja ja
24 Meesterklasse D Terneuzen D1 ja ja
25 Meesterklasse D ESV D1 ja ja
26 Meesterklasse D ESV D2 ja ja
27 Meesterklasse D Rode Lopers D1 ja ja
28 Meesterklasse D Tegelen D1 ja ja
1 NK E-teams Ten Boer E1 ja ja
2 NK E-teams Paardensprong E1 ja ja
3 NK E-teams Matadoren E1 ja ja
4 NK E-teams Almelo E1 ja ja
5 NK E-teams Minerva E1 ja ja
6 NK E-teams Minerva E2 ja ja
7 NK E-teams SMB E1 ja ja
8 NK E-teams Wageningen E1 ja ja
9 NK E-teams ASV E1 ja ja
10 NK E-teams De Cirkel E1 ja ja
11 NK E-teams JSC Magnus Leidsche Rijn E1 ja ja
12 NK E-teams JSC Magnus Leidsche Rijn E2 ja ja
13 NK E-teams Moira-Domtoren E1 ja ja
14 NK E-teams HSG E1 ja ja
15 NK E-teams Almere E1 ja ja
16 NK E-teams Almere E2 ja ja
17 NK E-teams Zukertort Amstelveen E1 ja ja
18 NK E-teams Caissa E1 ja ja
19 NK E-teams VAS E1 ja ja
20 NK E-teams KC Chesscool E1 ja ja
21 NK E-teams HWP E1 ja ja
22 NK E-teams HWP E2 ja ja
23 NK E-teams Leiderdorp E1 ja ja
24 NK E-teams Op Eigen Wieken E1 ja ja
25 NK E-teams LSG E1 ja ja
26 NK E-teams Voorschoten E1 ja ja
27 NK E-teams Messemaker E1 ja ja
28 NK E-teams Klim-Op E1 ja ja
29 NK E-teams Klim-Op E2 ja ja
30 NK E-teams Voorburg E1 ja ja
31 NK E-teams SHTV E1 ja ja
32 NK E-teams RSR Ivoren Toren E1 ja ja
33 NK E-teams RSR Ivoren Toren E2 ja ja
34 NK E-teams Pascal E1 ja ja
35 NK E-teams Spijkenisse E1 ja ja
36 NK E-teams Terneuzen E1 ja ja
37 NK E-teams ESV E1 ja ja
38 NK E-teams ESV E2 ja ja
39 NK E-teams De Pion E1 ja ja
40 NK E-teams Best Moves E1 ja ja