NK algemeen en vrouwen

Home / NK algemeen en vrouwen
Kampioenen van Nederland Kampioenes van Nederland
Aantal titels op rij Aantal titels op rij
6 Max Euwe 12 Zhaoqin Peng
  Loek van Wely 8 Fenny Heemskerk
         
Aantal titels Aantal titels
12 Max Euwe 13 Zhaoqin Peng
9 Jan Timman 10 Fenny Heemskerk
7 Loek van Wely 5 Katy van der Mije
4 Hans Ree   Erika Sziva
  Jeroen Piket   Corry Vreeken
  Anish Giri 3 Erika Belle
3 Hein Donner   Carla Bruinenberg
Predrag Nikolic   Jessica Harmsen
  Jan Smeets   Catharina Roodzandt
  Ivan Sokolov   Anne Haast
  Genna Sosonko 2 Heleen de Greef
  Paul van der Sterren   Rie Timmer
  Sergey Tiviakov    
  John van der Wiel    
         
2016 Jorden van Foreest 2016 Anne Haast
2015 Anish Giri 2015 Anne Haast
2014 Loek van Wely 2014 Anne Haast
2013 Dimitri Reinderman 2013 Lisa Schut
2012 Anish Giri 2012 Tea Lanchava
2011 Anish Giri 2011 Zhaoqin Peng
2010 Jan Smeets 2010 Zhaoqin Peng
2009 Anish Giri 2009 Zhaoqin Peng
2008 Jan Smeets 2008 Zhaoqin Peng
2007 Sergey Tiviakov 2007 Zhaoqin Peng
2006 Sergey Tiviakov 2006 Zhaoqin Peng
2005   Loek van Wely 2005   Zhaoqin Peng
2004 Loek van Wely 2004 Zhaoqin Peng
2003 Loek van Wely 2003 Zhaoqin Peng
2002 Loek van Wely 2002 Zhaoqin Peng
2001 Loek van Wely 2001 Zhaoqin Peng
2000 Loek van Wely 2000 Zhaoqin Peng
1999 Predrag Nikolic 1999 Erika Sziva
1998 Ivan Sokolov 1998 Erika Sziva
1997 Predrag Nikolic 1997 Zhaoqin Peng
1996 Jan Timman 1996 Erika Sziva
1995 Ivan Sokolov 1995 Marisca Kouwenhoven
1994 Jeroen Piket 1994 Erika Sziva
1993 Paul van der Sterren 1993 Iwona Bos-Swiecik
1992 Jeroen Piket 1992 Erika Sziva
1991 Jeroen Piket 1991 Anne Marie Benschop
1990 Jeroen Piket 1990 Renate Limbach
1989 Riny Kuijf 1989 Mariette Drewes
1988 Rudy Douven 1988 Jessica Harmsen
1987 Jan Timman 1987 Jessica Harmsen
1986 John van der Wiel 1986 Heleen de Greef
1985 Paul van der Sterren 1985 Jessica Harmsen en
Hanneke van Parreren
1984 John van der Wiel 1984 Carla Bruinenberg en
Heleen de Greef
1983 Jan Timman 1983 Carla Bruinenberg
1982 Hans Ree 1982 Carla Bruinenberg
1981 Jan Timman 1981 Erika Belle
1980 Jan Timman 1980 Erika Belle
1979 Gert Ligterink 1979 Katy van der Mije
1978 Jan Timman en Genna Sosonko 1978 Katy van der Mije
1977 Viktor Kortsjnoi 1977 Katy van der Mije
1976 Jan Timman 1976 Katy van der Mije
1975 Jan Timman 1975 Erika Belle
1974 Jan Timman 1974 Katy van der Mije
1973 Genna Sosonko 1973 Ada van der Giessen
1972 Coen Zuidema 1972 Rie Timmer
1971 Hans Ree 1971 Rie Timmer
1970 Eddie Scholl 1970 Corry Vreeken
1969 Hans Ree    
    1968 Ingrid Tuk
1967 Hans Ree    
    1966 Corry Vreeken
1965 Lodewijk Prins    
    1964 Corry Vreeken
1963 Frans Kuijpers    
    1962 Corry Vreeken
1961 Hoan Liong Tan 1961 Fenny Heemskerk
    1960 Corry Vreeken
1958 Hein Donner 1958 Fenny Heemskerk
1957 Hein Donner    
1956 Max Euwe  1956 Fenny Heemskerk
1954 Hein Donner 1954 Fenny Heemskerk
1952 Max Euwe 1952 Fenny Heemskerk
1950 Max Euwe 1950 Fenny Heemskerk
1948 Max Euwe 1948 Fenny Heemskerk
    1946 Fenny Heemskerk
1942 Max Euwe    
1939 Max Euwe 1939 Fenny Heemskerk
1938 Max Euwe 1938 Catharina Roodzandt
    1937 Fenny Heemskerk
1936 Salo Landau 1936 Catharina Roodzandt
    1935 Catharina Roodzandt
1933 Max Euwe    
1929 Max Euwe    
1926 Max Euwe    
1924 Max Euwe    
1921 Max Euwe    
1919 Max Marchand    
1913 Johannes Esser    
1912 Rudolf Loman    
1909 Adolf Olland