Clubkampioen van Nederland

Home / Clubkampioen van Nederland
Ranglijst van Clubkampioenen    
Rang Club Plaats Aantal
1 VAS (inclusief VAS 2) Amsterdam 23
2 Volmac/Rotterdam Rotterdam 18
3 De Variant (Panfox, Ordina, ZZICT, U-Boat Worx) Breda 12
4 ASC Amsterdam 10
5-6 DD Den Haag 6
5-6 Watergraafsmeer (Desisco/WGM) Amsterdam 6
7 HSG Hilversum 4
8-9 Charlois Rotterdam 3
8-9 En Passant Bunschoten-Spakenburg 3
10 Utrecht Utrecht 2
11-16 L+T/Eindhoven Eindhoven 1
11-16 Max Euwe Amsterdam 1
11-16 NRSV Rotterdam 1
11-16 Philidor 1847 Leeuwarden 1
11-16 Share Dimension Groningen Groningen 1
11-16 Voerendaal Klimmen 1

 

Seizoen Team Plaats
2015/16 En Passant Bunschoten-Spakenburg
2014/15 Charlois Europoort Rotterdam
2013/14 En Passant Bunschoten-Spakenburg
2012/13 En Passant Bunschoten-Spakenburg
2011/12 Voerendaal Klimmen
2010/11 HSG Hilversum
2009/10 HSG Hilversum
2008/09 HSG Hilversum
2007/08 HSG Hilversum
2006/07 Share Dimension Groningen Groningen
2005/06 U-Boat Worx Breda
2004/05 ZZICT Breda
2003/04 ZZICT Breda
2002/03 ZZICT Breda
2001/02 Ordina Breda
2000/01 Ordina Breda
1999/00 Panfox Breda
1998/99 Panfox Breda
1997/98 Panfox Breda
1996/97 Panfox Breda
1995/96 Panfox Breda
1994/95 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1993/94 De Variant Breda
1992/93 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1991/92 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1990/91 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1989/90 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1988/89 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1987/88 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1986/87 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1985/86 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1984/85 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1983/84 L+T/Eindhoven Eindhoven
1982/83 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1981/82 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1980/81 Desisco/WGM Amsterdam
1979/80 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1978/79 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1978/79 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1977/78 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1976/77 Volmac/Rotterdam Rotterdam
1975/76 Desisco/WGM Amsterdam
1974/75 Desisco/WGM Amsterdam
1973/74 Watergraafsmeer Amsterdam
1972/73 Charlois Rotterdam
1971/72 Watergraafsmeer Amsterdam
1970/71 Utrecht Utrecht
1969/70 Watergraafsmeer Amsterdam
1968/69 Charlois Rotterdam
1967/68 Rotterdam Rotterdam
1966/67 Philidor 1847 Leeuwarden
1965/66 Rotterdam Rotterdam
1964/65 VAS Amsterdam
1963/64 ASC Amsterdam
1962/63 VAS Amsterdam
1961/62 VAS Amsterdam
1960/61 VAS 2 Amsterdam
1959/60 VAS Amsterdam
1958/59 VAS Amsterdam
1957/58 ASC Amsterdam
1956/57 VAS Amsterdam
1955/56 DD Den Haag
1954/55 VAS Amsterdam
1953/54 DD Den Haag
1952/53 VAS Amsterdam
1951/52 VAS Amsterdam
1950/51 Max Euwe Amsterdam
1949/50 VAS Amsterdam
1948/49 VAS Amsterdam
1947/48 VAS Amsterdam
1946/47 VAS Amsterdam
1945/46 Utrecht Utrecht
1944/45 stopgezet ivm reismoeilijkheden  
1943/44 stopgezet ivm reismoeilijkheden  
1942/43 geen kampioen  
1941/42 VAS Amsterdam
1940/41 VAS Amsterdam
1939/40 VAS Amsterdam
1938/39 VAS Amsterdam
1937/38 VAS Amsterdam
1936/37 DD Den Haag
1935/36 VAS Amsterdam
1934/35 VAS Amsterdam
1933/34 DD Den Haag
1932/33 ASC Amsterdam
1931/32 DD Den Haag
1930/31 NRSV Rotterdam
1929/30 ASC Amsterdam
1928/29 ASC Amsterdam
1927/28 DD Den Haag
1926/27 VAS Amsterdam
1925/26 ASC Amsterdam
1924/25 ASC Amsterdam
1923/24 ASC Amsterdam
1922/23 VAS Amsterdam
1921/22 ASC Amsterdam
1920/21 ASC Amsterdam