Indeling Klasse 2C

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders / Indeling Klasse 2C
  Ronde 1 - 16 september           Wedstrijdleider
26 Rokado De Waagtoren   -   Joop Huijzer
27 Voorschoten - VAS   -   Rens ter Veen
28 Schaakmat Westland - DD   -   Ad Bruijns
29 Krimpen aan den IJssel - HWP Sas van Gent 2   -   Jan van den Ende
30 De Wijker Toren - LSG 3   -   Erwin Hoogenes
               
  Ronde 2 - 7 oktober           Wedstrijdleider
26 LSG 3 - Rokado   -   Jan van den Ende
27 HWP Sas van Gent 2 - De Wijker Toren   -   Frans Peeters
28 DD - Krimpen aan den IJssel   -   Chris de Weert
29 VAS - Schaakmat Westland   -   Theo Weijers
30 De Waagtoren - Voorschoten   -   Joop Huijzer
               
  Ronde 3 - 4 november           Wedstrijdleider
26 Rokado - Voorschoten   -   Joop Huijzer
27 Schaakmat Westland - De Waagtoren   -   Frans Peeters
28 Krimpen aan den IJssel - VAS   -   Arthur Schuering
29 De Wijker Toren - DD   -   André Osinga
30 LSG 3 - HWP Sas van Gent 2   -   Paul Oudshoorn
               
  Ronde 4 - 25 november           Wedstrijdleider
26 HWP Sas van Gent 2 - Rokado   -   Erik Ruben
27 DD - LSG 3   -   Robert Huizer
28 VAS - De Wijker Toren   -   Peter Voets
29 De Waagtoren - Krimpen aan den IJssel   -   Aart Strik
30 Voorschoten - Schaakmat Westland   -   Louis Wulffers
               
  Ronde 5 - 16 december           Wedstrijdleider
26 Rokado - Schaakmat Westland   -   Piet de Jonge
27 Krimpen aan den IJssel - Voorschoten   -   Philip Westerduin
28 De Wijker Toren - De Waagtoren   -   Aart Strik
29 LSG 3 - VAS   -   Max Kanbier
30 HWP Sas van Gent 2 - DD   -   Robert Huizer
               
  Ronde 6 - 3 februari           Wedstrijdleider
26 DD - Rokado   -   Robert Huizer
27 VAS - HWP Sas van Gent 2   -   Klaas Knoester
28 De Waagtoren - LSG 3   -   Aart Strik
29 Voorschoten - De Wijker Toren   -   Chris de Weert
30 Schaakmat Westland - Krimpen aan den IJssel   -   Paul Oudshoorn
               
  Ronde 7 - 10 maart           Wedstrijdleider
26 Rokado - Krimpen aan den IJssel   -   Philip Westerduin
27 De Wijker Toren - Schaakmat Westland   -   Klaas Knoester
28 LSG 3 - Voorschoten   -   Max Kanbier
29 HWP Sas van Gent 2 - De Waagtoren   -   Bart de Vogelaere
30 DD - VAS   -   Chris de Weert
               
  Ronde 8 - 7 april           Wedstrijdleider
26 VAS - Rokado   -   Peter Voets
27 De Waagtoren - DD   -   Arthur Schuering
28 Voorschoten - HWP Sas van Gent 2   -   André van der Weijde
29 Schaakmat Westland - LSG 3   -   Paul Oudshoorn
30 Krimpen aan den IJssel - De Wijker Toren   -   Jan van den Ende
               
  Ronde 9 - 21 april           Wedstrijdleider
26 De Wijker Toren - Rokado   -   Theo Weijers
27 LSG 3 - Krimpen aan den IJssel   -   Marc Jongerius
28 HWP Sas van Gent 2 - Schaakmat Westland   -   Bart de Vogelaere
29 DD - Voorschoten   -   Frans Peeters
30 VAS De Waagtoren   -   René Kniest