Indeling Klasse 1A

Home / KNSB-competitie / Rooster competitie + wedstrijdleiders / Indeling Klasse 1A
  Ronde 1 - 16 september           Wedstrijdleider
06 Oud Zuylen Utrecht AAS   -   Paul Oudshoorn
07 ASV - Charlois Europoort   -   Theo Heeregrave
08 Purmerend - Philidor 1847   -   Klaas Knoester
09 Wageningen - Caissa   -   André Osinga
10 SISSA 2 - Messemaker 1847   -   Gerie Opgenhaffen
               
  Ronde 2 - 7 oktober           Wedstrijdleider
06 Messemaker 1847 - Oud Zuylen Utrecht   -   Robert Huizer
07 Caissa - SISSA 2   -   Aart Strik
08 Philidor 1847 - Wageningen   -   Willem Schepers
09 Charlois Europoort - Purmerend   -   Rick Wagemakers
10 AAS - ASV   -   Klaas Knoester
               
  Ronde 3 - 4 november           Wedstrijdleider
06 Oud Zuylen Utrecht - ASV   -   Nico Bosman
07 Purmerend - AAS   -   Theo Weijers
08 Wageningen - Charlois Europoort   -   Theo Koolen
09 SISSA 2 - Philidor 1847   -    
10 Messemaker 1847 - Caissa   -   André van der Weijde
               
  Ronde 4 - 25 november           Wedstrijdleider
06 Caissa - Oud Zuylen Utrecht   -   André Osinga
07 Philidor 1847 - Messemaker 1847   -   Erwin Denissen
08 Charlois Europoort - SISSA 2   -   Jan van den Ende
09 AAS - Wageningen   -   Klaas Knoester
10 ASV - Purmerend   -   Martin van den Eijk
               
  Ronde 5 - 16 december           Wedstrijdleider
06 Oud Zuylen Utrecht - Purmerend   -   Frans Peeters
07 Wageningen - ASV   -   Marc Jongerius
08 SISSA 2 - AAS   -   Gerard de Lange
09 Messemaker 1847 - Charlois Europoort   -   Ton van Roon
10 Caissa - Philidor 1847   -   Chris de Weert
               
  Ronde 6 - 3 februari           Wedstrijdleider
06 Philidor 1847 - Oud Zuylen Utrecht   -   Willem Schepers
07 Charlois Europoort - Caissa   -   Philip Westerduin
08 AAS - Messemaker 1847   -   Erwin Denissen
09 ASV - SISSA 2   -   Theo Koolen
10 Purmerend - Wageningen   -   Peter Voets
               
  Ronde 7 - 10 maart           Wedstrijdleider
06 Oud Zuylen Utrecht - Wageningen   -   Nico Bosman
07 SISSA 2 - Purmerend   -   Paul Ham
08 Messemaker 1847 - ASV   -   Louis Wulffers
09 Caissa - AAS   -   Mart Jan Luteyn
10 Philidor 1847 - Charlois Europoort   -   Erwin Denissen
               
  Ronde 8 - 7 april           Wedstrijdleider
06 Charlois Europoort - Oud Zuylen Utrecht   -   Rick Wagemakers
07 AAS - Philidor 1847   -   Erwin Hoogenes
08 ASV - Caissa   -   Paul Ham
09 Purmerend - Messemaker 1847   -   Theo Weijers
10 Wageningen - SISSA 2   -   Marc Jongerius
               
  Ronde 9 - 21 april           Wedstrijdleider
06 SISSA 2 - Oud Zuylen Utrecht   -   Rick Weggen
07 Messemaker 1847 - Wageningen   -   Paul Oudshoorn
08 Caissa - Purmerend   -   Rick Wagemakers
09 Philidor 1847 - ASV   -   Hiddo Zuiderweg
10 Charlois Europoort AAS   -   Robert Huizer