Voorlopige indeling KNSB competitie 2017-2018

Home / KNSB-competitie / Opstarten KNSB competitie 2017-2018 / Voorlopige indeling KNSB competitie 2017-2018
  Meesterklasse Clubnr Plaats P/D
1 SISSA 020027 Groningen  
2 LSG IntelliMagic 110011 Leiden  
3 HMC Calder 170040 Den Bosch  
4 BSG 060008 Bussum P
5 Pathena Rotterdam 140043 Rotterdam  
6 Groninger Combinatie 020054 Groningen  
7 En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg  
8 MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn  
9 Kennemer Combinatie 090071 Haarlem K
10 Voerendaal 190033 Klimmen P
         
  Klasse 1A Clubnr Plaats P/D
1 SISSA 2 020027 Groningen P
2 Messemaker 1847 140026 Gouda  
3 Caissa 080009 Amsterdam  
4 Philidor 1847 010026 Leeuwarden  
5 Charlois Europoort 140009 Rotterdam D
6 AAS 110029 Aalsmeer P
7 ASV 040004 Arnhem  
8 Purmerend 090041 Purmerend  
9 Wageningen 040069 Wageningen  
10 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht  
         
  Klasse 1B Clubnr Plaats P/D
1 UVS 040061 Nijmegen  
2 DSC Delft 120010 Delft  
3 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent D
4 HWP Haarlem 090023 Haarlem P
5 De Toren Arnhem 040089 Arnhem  
6 De Stukkenjagers 170066 Tilburg  
7 Venlo 190028 Venlo  
8 De Pion 170054 Roosendaal P
9 Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen  
10 Paul Keres 060052 Utrecht  
         
  Klasse 2A Clubnr Plaats P/D
1 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam  
2 Assen 020001 Assen  
3 Almelo 030001 Almelo P
4 Amersfoort 060004 Amersfoort  
5 Lonneker 030037 Lonneker  
6 Groninger Combinatie 2 020054 Groningen  
7 Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg  
8 SG Max Euwe 030010 Enschede D
9 MSV 040035 Meppel P
10 SOPSWEPS'29 060056 Amsterdam  
         
  Klasse 2B Clubnr Plaats P/D
1 ZSC-Saende 090042 Zaandam  
2 LSG 2 110011 Leiden P
3 Caissa 2 080009 Amsterdam  
4 HSG 060031 Hilversum  
5 Santpoort 090044 Velserbroek  
6 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn  
7 Philidor Leiden 110012 Leiden  
8 MuConsult Apeldoorn 2 040053 Apeldoorn P
9 Kennemer Combinatie 2 090071 Haarlem  
10 SSC 1922 060057 Soest D
         
  Klasse 2C Clubnr Plaats P/D
1 De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee D
2 LSG 3 110011 Leiden P
3 HWP Sas van Gent 2 160013 Sas van Gent  
4 DD 120007 Den Haag  
5 VAS 080043 Amsterdam  
6 De Waagtoren 090034 Alkmaar  
7 Voorschoten 110018 Voorschoten  
8 Schaakmat Westland 120038 De Lier  
9 Krimpen aan den IJssel 140022 Krimpen a/d IJssel P
10 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland  
         
  Klasse 2D Clubnr Plaats P/D
1 Spijkenisse 140051 Spijkenisse  
2 Dubbelschaak '97 170080 Boxtel  
3 HMC Calder 2 170040 Rosmalen  
4 Dordrecht 140010 Dordrecht  
5 Eindhoven 170024 Eindhoven P
6 De Stukkenjagers 2 170066 Tilburg P
7 Vianen/DVP 170061 Vianen  
8 PION 040042 Groesbeek  
9 Zukertort Amstelveen 2 080007 Amstelveen D
10 DJC Stein 190005 Stein  
         
  Klasse 3A Clubnr Plaats P/D
1 SISSA 3 020027 Groningen  
2 Emanuel Lasker 010008 Sint Jacobiparochie  
3 BSV Bennekom 040006 Bennekom  
4 Philidor 1847 2 010026 Leeuwarden D
5 Zevenaar 040059 Zevenaar  
6 Groninger Combinatie 3 020054 Groningen  
7 ASV 2 040004 Arnhem  
8 Hoogeveen 020014 Hoogeveen P
9 Het Kasteel 040030 Wijchen P
10 Sneek 010030 Sneek  
         
  Klasse 3B Clubnr Plaats P/D
1 Staunton 020013 Groningen  
2 Spassky's 020032 Groningen  
3 ZSG 040074 Zwolle  
4 Philidor 1847 3 010026 Leeuwarden P
5 Schaakwoude 010029 Damwald  
6 HSP/Veendam 020015 Hoogezand  
7 Qonnected Hardenberg 2 030016 Hardenberg P
8 SG Max Euwe 2 030010 Enschede D
9 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk  
10 DSG Pallas 040041 Deventer  
         
  Klasse 3C Clubnr Plaats P/D
1 Amsterdam West 080038 Amsterdam  
2 PSV/DoDO 040086 Putten  
3 Caissa 3 080009 Amsterdam  
4 BSG 2 060008 Bussum  
5 De Toren Arnhem 2 040089 Arnhem  
6 SMB 040052 Nijmegen P
7 ASV 3 040004 Arnhem  
8 SG Max Euwe 3 030010 Enschede D
9 Wageningen 2 040069 Wageningen  
10 Paul Keres 4 060052 Utrecht P
         
  Klasse 3D Clubnr Plaats P/D
1 De Wijker Toren 2 090061 Wijk aan Zee  
2 DSC Delft 3 120010 Delft  
3 De Amstel 080005 Uithoorn P
4 HWP Haarlem 2 090023 Haarlem  
5 VAS 2 080043 Amsterdam  
6 Caissa-Eenhoorn 2 090008 Hoorn  
7 En Passant 2 060017 Bunschoten-Spakenburg P
8 Boven IJ 080026 Amsterdam  
9 ASC 110002 Alphen a/d Rijn  
10 Paul Keres 2 060052 Utrecht D
         
  Klasse 3E Clubnr Plaats P/D
1 Promotie 120023 Zoetermeer  
2 LSG 4 110011 Leiden P
3 Caissa 4 080009 Amsterdam  
4 DD 2 120007 Den Haag  
5 Fischer Z 080054 Amsterdam  
6 De Waagtoren 2 090034 Alkmaar P
7 Oegstgeest '80 110022 Leiden D
8 Leiderdorp 110009 Leiderdorp  
9 Almere 080003 Almere  
10 Paul Keres 3 060052 Utrecht  
         
  Klasse 3F Clubnr Plaats P/D
1 RSR Ivoren Toren 2 140040 Rotterdam P
2 DSC Delft 2 120010 Delft D
3 SHTV 120040 Den Haag P
4 Sliedrecht 1 140048 Sliedrecht  
5 Goes 160001 Goes  
6 Rijswijk 120027 Rijswijk  
7 Schaakhuis 120044 Den Haag  
8 De Baronie 170007 Breda  
9 De Combinatie 170014 Asten  
10 Oud Zuylen Utrecht 2 060082 Utrecht  
         
  Klasse 3G Clubnr Plaats P/D
1 RSR Ivoren Toren 1 140040 Rotterdam D
2 Messemaker 1847 2 140026 Gouda  
3 HWP Sas van Gent 3 160013 Sas van Gent  
4 Sliedrecht 2 140048 Sliedrecht P
5 Charlois Europoort 2 140009 Rotterdam  
6 ZSC 160015 Zierikzee P
7 Landau Axel 160005 Axel  
8 Souburg 160009 Oost-Souburg  
9 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom  
10 CSV 140007 Capelle aan den IJssel  
         
  Klasse 3H Clubnr Plaats P/D
1 HSC 170038 Helmond  
2 De Drie Torens 170084 Tilburg  
3 WLC 170083 Eindhoven  
4 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg  
5 D4 170022 Oosterhout NB P
6 De Stukkenjagers 3 170066 Tilburg  
7 Blerick 190038 Venlo P
8 De Pion 2 170054 Roosendaal  
9 RSC ’t Pionneke 190023 Roermond  
10 Voerendaal 2 190033 Klimmen D