Teams competitie 2017-2018

Home / KNSB-competitie / Opstarten KNSB competitie 2017-2018 / Teams competitie 2017-2018

De voorlopige lijst van teams van het seizoen 2017-2018 gesorteerd per klasse.​

kl17/18 Teams Id Plaats P/D kl16/17
M BSG 060008 Bussum P 1A
M Voerendaal 190033 Klimmen P 1B
M Kennemer Combinatie 090071 Haarlem K M
M LSG IntelliMagic 110011 Leiden   M
M SISSA 020027 Groningen   M
M HMC Calder 170040 Den Bosch   M
M Pathena Rotterdam 140043 Rotterdam   M
M Groninger Combinatie 020054 Groningen   M
M MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn   M
M En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg   M
1 De Toren Arnhem 040089 Arnhem   1A
1 Caissa 080009 Amsterdam   1A
1 Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen   1A
1 Paul Keres 060052 Utrecht   1A
1 ASV 040004 Arnhem   1A
1 Philidor 1847 010026 Leeuwarden   1A
1 Messemaker 1847 140026 Gouda   1A
1 De Stukkenjagers 170066 Tilburg   1B
1 DSC Delft 120010 Delft   1B
1 Venlo 190028 Venlo   1B
1 Wageningen 040069 Wageningen   1B
1 UVS 040061 Nijmegen   1B
1 Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht   1B
1 Purmerend 090041 Purmerend   1B
1 SISSA 2 020027 Groningen P 2A
1 AAS 110029 Aalsmeer P 2B
1 HWP Haarlem 090023 Haarlem P 2C
1 De Pion 170054 Roosendaal P 2D
1 HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent D M
1 Charlois Europoort 140009 Rotterdam D M
2 SSC 1922 060057 Soest D 1A
2 SG Max Euwe 030010 Enschede D 1A
2 Zukertort Amstelveen 2 080007 Amstelveen D 1B
2 De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee D 1B
2 Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn   2A
2 Groninger Combinatie 2 020054 Groningen   2A
2 Lonneker 030037 Lonneker   2A
2 VAS 080043 Amsterdam   2A
2 Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg   2A
2 Assen 020001 Assen   2A
2 HSG 060031 Hilversum   2A
2 De Waagtoren 090034 Alkmaar   2B
2 SOPSWEPS'29 060056 Amsterdam   2B
2 Kennemer Combinatie 2 090071 Haarlem   2B
2 Spijkenisse 140051 Spijkenisse   2B
2 Voorschoten 110018 Voorschoten   2B
2 Caissa 2 080009 Amsterdam   2B
2 ZSC-Saende 090042 Zaandam   2B
2 Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam   2C
2 Philidor Leiden 110012 Leiden   2C
2 Schaakmat Westland 120038 De Lier   2C
2 Santpoort 090044 Velserbroek   2C
2 Dordrecht 140010 Dordrecht   2C
2 Amersfoort 060004 Amersfoort   2C
2 Rokado 140042 Nieuw-Beijerland   2C
2 Vianen/DVP 170061 Vianen   2D
2 Dubbelschaak '97 170080 Boxtel   2D
2 DD 120007 Den Haag   2D
2 DJC Stein 190005 Stein   2D
2 PION 040042 Groesbeek   2D
2 HWP Sas van Gent 2 160013 Sas van Gent   2D
2 HMC Calder 2 170040 Rosmalen   2D
2 Almelo 030001 Almelo P 3A
2 MSV 040035 Meppel P 3B
2 MuConsult Apeldoorn 2 040053 Apeldoorn P 3C
2 LSG 2 110011 Leiden P 3D
2 LSG 3 110011 Leiden P 3E
2 Krimpen aan den IJssel 140022 Krimpen a/d IJssel P 3F
2 De Stukkenjagers 2 170066 Tilburg P 3G
2 Eindhoven 170024 Eindhoven P 3H
3 SG Max Euwe 3 030010 Enschede D 2A
3 Philidor 1847 2 010026 Leeuwarden D 2A
3 SG Max Euwe 2 030010 Enschede D 2B
3 Oegstgeest '80 110022 Leiden D 2B
3 Paul Keres 2 060052 Utrecht D 2C
3 RSR Ivoren Toren 1 140040 Rotterdam D 2C
3 Voerendaal 2 190033 Klimmen D 2D
3 DSC Delft 2 120010 Delft D 2D
3 ZSG 040074 Zwolle   3A
3 Emanuel Lasker 010008 Sint Jacobiparochie   3A
3 Staunton 020013 Groningen   3A
3 Groninger Combinatie 3 020054 Groningen   3A
3 Sneek 010030 Sneek   3A
3 SISSA 3 020027 Groningen   3A
3 Schaakwoude 010029 Damwald   3A
3 DSG Pallas 040041 Deventer   3B
3 Caissa 3 080009 Amsterdam   3B
3 WSG Winterswijk 030030 Winterswijk   3B
3 Zevenaar 040059 Zevenaar   3B
3 Spassky's 020032 Groningen   3B
3 HSP/Veendam 020015 Hoogezand   3B
3 De Toren Arnhem 2 040089 Arnhem   3B
3 Amsterdam West 080038 Amsterdam   3C
3 Wageningen 2 040069 Wageningen   3C
3 VAS 2 080043 Amsterdam   3C
3 Paul Keres 3 060052 Utrecht   3C
3 Caissa-Eenhoorn 2 090008 Hoorn   3C
3 Caissa 4 080009 Amsterdam   3C
3 ASV 3 040004 Arnhem   3C
3 Leiderdorp 110009 Leiderdorp   3D
3 Fischer Z 080054 Amsterdam   3D
3 BSG 2 060008 Bussum   3D
3 Oud Zuylen Utrecht 2 060082 Utrecht   3D
3 HWP Haarlem 2 090023 Haarlem   3D
3 PSV/DoDO 040086 Putten   3D
3 Almere 080003 Almere   3D
3 ASC 110002 Alphen a/d Rijn   3E
3 Promotie 120023 Zoetermeer   3E
3 Boven IJ 080026 Amsterdam   3E
3 Charlois Europoort 2 140009 Rotterdam   3E
3 De Wijker Toren 2 090061 Wijk aan Zee   3E
3 ASV 2 040004 Arnhem   3E
3 BSV Bennekom 040006 Bennekom   3E
3 Souburg 160009 Oost-Souburg   3F
3 Schaakhuis 120044 Den Haag   3F
3 Rijswijk 120027 Rijswijk   3F
3 Landau Axel 160005 Axel   3F
3 Messemaker 1847 2 140026 Gouda   3F
3 Sliedrecht 1 140048 Sliedrecht   3F
3 De Pion 2 170054 Roosendaal   3F
3 CSV 140007 Capelle aan den IJssel   3G
3 DSC Delft 3 120010 Delft   3G
3 Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom   3G
3 De Baronie 170007 Breda   3G
3 HWP Sas van Gent 3 160013 Sas van Gent   3G
3 DD 2 120007 Den Haag   3G
3 Goes 160001 Goes   3G
3 WLC 170083 Eindhoven   3H
3 De Drie Torens 170084 Tilburg   3H
3 De Giessen en Linge 060019 Giessenburg   3H
3 RSC ’t Pionneke 190023 Roermond   3H
3 De Combinatie 170014 Asten   3H
3 HSC 170038 Helmond   3H
3 De Stukkenjagers 3 170066 Tilburg   3H
3 Philidor 1847 3 010026 Leeuwarden P FSB
3 SHTV 120040 Den Haag P HSB
3 LSG 4 110011 Leiden P LeiSB
3 Blerick 190038 Venlo P LiSB
3 D4 170022 Oosterhout NB P NBSB
3 De Waagtoren 2 090034 Alkmaar P NHSB
3 Hoogeveen 020014 Hoogeveen P NOSBO
3 Het Kasteel 040030 Wijchen P OSBO 1
3 SMB 040052 Nijmegen P OSBO 2
3 RSR Ivoren Toren 2 140040 Rotterdam P RSB 1
3 Sliedrecht 2 140048 Sliedrecht P RSB 2
3 Qonnected Hardenberg 2 030016 Hardenberg P SBO
3 De Amstel 080005 Uithoorn P SGA
3 En Passant 2 060017 Bunschoten-Spakenburg P SGS 1
3 Paul Keres 4 060052 Utrecht P SGS 2
3 ZSC 160015 Axel P ZSB