Clubs 2017-2018

Home / KNSB-competitie / Opstarten KNSB competitie 2017-2018 / Clubs 2017-2018

De voorlopige lijst van verenigingen die uitkomen in de competitie 2017-2018 met daarbij het aantal teams.

Vereniging Clubnr Plaats Klasse
AAS 110029 Aalsmeer 1
Almelo 030001 Almelo 2
Almere 080003 Almere 3
Amersfoort 060004 Amersfoort 2
Amsterdam West 080038 Amsterdam 3
ASC 110002 Alphen a/d Rijn 3
Assen 020001 Assen 2
ASV 040004 Arnhem 1+3+3
Bergen op Zoom 170009 Bergen op Zoom 3
Blerick 190038 Venlo 3
Boven IJ 080026 Amsterdam 3
BSG 060008 Bussum M+3
BSV Bennekom 040006 Bennekom 3
Caissa 080009 Amsterdam 1+2+3+3
Caissa-Eenhoorn 090008 Hoorn 2+3
Charlois Europoort 140009 Rotterdam 1+3
CSV 140007 Capelle aan den IJssel 3
D4 170022 Oosterhout NB 3
DD 120007 Den Haag 2+3
De Amstel 080005 Uithoorn 3
De Baronie 170007 Breda 3
De Combinatie 170014 Asten 3
De Drie Torens 170084 Tilburg 3
De Giessen en Linge 060019 Giessenburg 3
De Pion 170054 Roosendaal 1+3
De Stukkenjagers 170066 Tilburg 1+2+3
De Toren Arnhem 040089 Arnhem 1+3
De Waagtoren 090034 Alkmaar 2+3
De Wijker Toren 090061 Wijk aan Zee 2+3
DJC Stein 190005 Stein 2
Dordrecht 140010 Dordrecht 2
DSC Delft 120010 Delft 1+3+3
DSG Pallas 040041 Deventer 3
Dubbelschaak '97 170080 Boxtel 2
Eindhoven 170024 Eindhoven 2
Emanuel Lasker 010008 Sint Jacobiparochie 3
En Passant 060017 Bunschoten-Spakenburg M+3
Fischer Z 080054 Amsterdam 3
Goes 160001 Goes 3
Groninger Combinatie 020054 Groningen M+2+3
Het Kasteel 040030 Wijchen 3
HMC Calder 170040 Den Bosch M+2
Hoogeveen 020014 Hoogeveen 3
HSC 170038 Helmond 3
HSG 060031 Hilversum 2
HSP/Veendam 020015 Hoogezand 3
HWP Haarlem 090023 Haarlem 1+3
HWP Sas van Gent 160013 Sas van Gent 1+2+3
Kennemer Combinatie 090071 Haarlem M+2
Krimpen aan den IJssel 140022 Krimpen a/d IJssel 2
Landau Axel 160005 Axel 3
Laurierboom-Gambiet 080021 Amsterdam 2
Leiderdorp 110009 Leiderdorp 3
Lonneker 030037 Lonneker 2
LSG 110011 Leiden M+2+2+3
Messemaker 1847 140026 Gouda 1+3
MSV 040035 Meppel 2
MuConsult Apeldoorn 040053 Apeldoorn M+2
Oegstgeest '80 110022 Leiden 3
Oud Zuylen Utrecht 060082 Utrecht 1+3
Pathena Rotterdam 140043 Rotterdam M
Paul Keres 060052 Utrecht 1+3+3+3
Philidor 1847 010026 Leeuwarden 1+3+3
Philidor Leiden 110012 Leiden 2
PION 040042 Groesbeek 2
Promotie 120023 Zoetermeer 3
PSV/DoDO 040086 Putten 3
Purmerend 090041 Purmerend 1
Qonnected Hardenberg 030016 Hardenberg 2+3
Rijswijk 120027 Rijswijk 3
Rokado 140042 Nieuw-Beijerland 2
RSC ’t Pionneke 190023 Roermond 3
RSR Ivoren Toren 1 140040 Rotterdam 3+3
Santpoort 090044 Velserbroek 2
Schaakhuis 120044 Den Haag 3
Schaakmat Westland 120038 De Lier 2
Schaakwoude 010029 Damwald 3
SG Max Euwe 030010 Enschede 2+3+3
SHTV 120040 Den Haag 3
SISSA 020027 Groningen M+1+3
Sliedrecht 1 140048 Sliedrecht 3+3
SMB 040052 Nijmegen 3
Sneek 010030 Sneek 3
SOPSWEPS'29 060056 Amsterdam 2
Souburg 160009 Oost-Souburg 3
Spassky's 020032 Groningen 3
Spijkenisse 140051 Spijkenisse 2
SSC 1922 060057 Soest 2
Staunton 020013 Groningen 3
UVS 040061 Nijmegen 1
VAS 080043 Amsterdam 2+3
Venlo 190028 Venlo 1
Vianen/DVP 170061 Vianen 2
Voerendaal 190033 Klimmen M+3
Voorschoten 110018 Voorschoten 2
Wageningen 040069 Wageningen 1+3
WLC 170083 Eindhoven 3
WSG Winterswijk 030030 Winterswijk 3
Zevenaar 040059 Zevenaar 3
ZSC 160015 Zierikzee 3
ZSC-Saende 090042 Zaandam 2
ZSG 040074 Zwolle 3
Zukertort Amstelveen 080007 Amstelveen 1+2